Darbo drabužiai – tai yra franšizė?

parašė , 2013-01-02 12:31

Privalomos Uniformos

Kaip išdėstytas ATO ‘Jūs galite reikalauti kainos pirkimo, nuomos, remonto ir valymo specifinio okupacijai Darbo drabužiai, apsauginio darbo drabužiai ir tam tikrų darbo uniformų.

Jūs negalite reikalauti kainos pirkimo ar valymo paprastos uniformos ar drabužių, kuriuos jūs nupirkote, kad dėvėtumėtės darbui, kurie nėra apsauginiai ar specifiniai jūsų okupacijai, net jei jūsų darbdavys sako, kad jūs dėvėtumėte juos – pavyzdžiui, barmeno juodos kelnės ir balti marškiniai ar vadybininko kostiumas ar kojinės.’

Išskaitymas yra leidžiamas, kur vienodo ar specifinio darbo drabužiai rūbų dėvėjimas yra privalomas, ir Darbo drabužiai noriai identifikuoja tam tikrą organizaciją su naudojimu tokių daiktų kaip emblemos, inicialai, insignias ant mygtukų ar kišenių. Jie turi būti pakankamu dydžiu, kad būtų aiškiai matomi stebėtojui. darbo drabužiai yra unikalus, kai jis buvo suprojektuotas ir padarytas tiktai vienam darbdaviui ir nėra pasiekiamas visuomenei. Jūs galite sugebėti reikalauti batų, kojinių ir kojinių išskaitymo, kur jie yra privalomi ir esminė dalis savitos uniformos, kuri yra apibrėžta jūsų darbdavio vienodoje politikoje.

Specifinis Darbo drabužiai

Tai rengia, kuris yra specifinis jūsų okupacijai ir leistų visuomenei lengvai pripažinti jūsų okupaciją – pavyzdžiui, languotas šnopavimas virėjo dėvėjimas.

Apsauginis darbo drabužiai

darbo drabužiai, kuris aprūpina pakankamą laipsnį apsaugos prieš pavojų sužalojimo ar ligos, kurią gali susitikti per jūsų pareigas darbe yra claimable. Jų pavyzdžiai apima plieno užbaigtus batus, pirštines, saugumas, dažytas liemenėmis, atspari ugnis ir saulės apsaugos darbo drabužiai, neslidžios slaugytojos batai, sunkūs pareigos marškiniai ir kelnės.

Specdrabužiai, Pėdkelnės ir kitą apsirengimą, dėvėtą, kad nesugadintų ar supurvinti jūsų normalius drabužius, taip pat laiko apsauginiais. Turėkite galvoje džinsus ir kitą apsirengimą, kurie nesiūlo jokių papildomų apsauginių kokybių, nėra laikyti apsauginiu apsirengimu.

Ne Privalomi Darbo Drabužiai

Jūs negalite reikalauti išlaidų, užsitrauktų neprivalomų darbo uniformų, jei jūsų darbdavys neužregistravo projekto AusIndustry – jei jūs esate abejojantis tikrinimas su savo darbdaviu ar einate į

Atsiminkite batus, kojines ir kojines, ar vieni darbo drabužiai dalykai negali niekada sudaryti neprivalomos darbo uniformos dalies.

Skalbykla

Kur išskaitymas darbo apsirengimui yra leidžiamas, jūs apskritai sugebėsite reikalauti skalbyklos kainos. Jūs galite panaudoti protingą pagrindą, kad spręstumėte jūsų reikalavimą, jei jis neviršyja 150$. ATO svarsto protingą 1$ už naštą, apimdamas plovimą, džiovinimą ir lyginimą, jei jokie kiti drabužiai nėra įtraukti į plovimą. Kur kiti drabužiai yra normos plovime yra sumažintas lig 50 centų.

Kišenpinigiai

Jūs nenegalite automatically reikalauti išskaitymo tiesiog todėl, kad jūs gavote uniformą, apsirengimą, skalbyklą ar cheminio valymo kišenpinigius nuo jūsų darbdavio.

Spragtelėkite kitą sąsają, kad atrastumėte daugiau darbo susieti mokesčio išskaitymai Australijoje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044