Refinansavimas tik vietiniams ar ir emigrantams?

parašė , 2019-03-27 18:47

Atrodo emigrantams yra labai paprasta: išvažiuoji į užsienį, gauni kokius 4x didesnį atlyginimą nei mes, vietiniai varguoliai, vargstantys už kapeikas… Visa žiniasklaida mirga nuo straipsnių kaip ten užsienyje gerai, visi grįžę švaistosi didžiuliais pinigais. Tai kodėl vietiniams negalvoti, kad ten užsienyje viskas tviska auksu? Nes jie pamiršta vieną svarbų dalyką: finansus ir paskolas.

Emigrantų įsiskolinimai

RefinansavimasBet visai tai… tik dalis tiesos, tik viena medalio pusė. Kitoje pusėje situacija pasirodė esanti šiek tiek kitokia. Nėra taip, kad išvažiuoji į užsienį ir tau pradeda mokėti didelius pinigus. Pradžiai reikia susirasti darbą, kas nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti žiūrint į viską iš šalies. Juk dažnai žmogus emigruoja be jokių garantijų ir tik vėliau pradeda ieškotis darbo. Dar kitais atvejais prižadėtas darbas pasirodo neegzistuojantis ar pasiūlymas tiesiog nebegalioja. O kelionės bilietai, nuoma ir visos kitos išlaidos – jau užtvirtintos. Ką tada daro žmonės? Žinoma, kad skolinasi. Daugiau čia nieko neprigalvosi.

Dirbančiųjų užsienyje įsiskolinimų refinansavimas

Bet ką daryti tuomet? Kad tos neproporcingos skolos neužsmaugtų žmonės bando refinansuoti tas savo skolas. Refinansavimas yra geras tuo, kad leidžia tokia neproporcingai dideles skolas kiek apmažinti ar bent jau sumažinti kasmėnesinę ant pečių krentančią jų naštą. Bet čia prasideda paieška kas suteikia refinansavimą įsiskolinusiems, nes esi emigrantas ir turi velniai žino kokių ir kaip gautų skolų, gali būti sudėtinga refinansuoti savo paskolas.

Gyvenama vieta Lietuvoje = galima paskola emigrantams

Bet čia turime gerų žinių: jei niekada nesate susidūręs su refinansavimu, tai reikėtų žinoti, kad jis yra išduodamas ir emigrantams. Reikia atitikti kelis reikalavimus, bet jie yra trivialūs ir tikrai nesugaišite daug jėgų bandyti įrodyti, kad juos atitinkate. Svarbiausiai tiesiog turėti Lietuvoje patvirtintą gyvenamąją vietą ir bent kartas nuo karto pasirodyti Lietuvoje. Tokiu atveju kreditorius jus traktuos kaip eilį Lietuvos pilietį ir tiek refinansavimas, tiek visos kitos paskolos emigrantams jums bus prieinamos kaip visiems kitiems.

Keletas standartų paskolai gauti

Be šito dar reikia atitikti standartinius, kiekvienam Lietuvos piliečiui taikomus reikalavimus. Reikėtų turėti bent jau patenkinamą kredito istoriją bei bent jau šokias tokias stabilias pajamas. Pajamas reikėtų dar ir sugebėti įrodyti, nes jei tai nelegalios pajamos ir dar iš užsienio – gali būtų keblu gauti paskolą įsiskolinusiems. Dar svarbu neturėti tiek įsipareigojimų, kad nuo jų šiurptų oda. Jei jūsų įsipareigojimai yra tokie, kad jums nuo jų akys atsiduria kaktoj, tai žinokit, kad ir kreditorius nelabai norės su jumis prasidėti. Bet atitikus šitas sąlygas visos paskolos dirbantiems užsienyje bus gaunamos pagal tuos pačius reikalavimus ir standartus kaip paprastam Lietuvos piliečiui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044