Naujovė – gyvūnai biure

parašė , 2019-02-24 14:43

KonversusMados ir naujovės ateina ir į tokias vietas kaip biurai, kuriuose žmonės dirba. Todėl naujų patalpų ofisams nuoma KONVERSUS verslo centre gali tapti vieta naujoms tradicijoms formuotis. Naujai biuro kultūrai. Dažnai ji išreiškiama per kitokį – atvirą – erdvių planavimą. O taip pat ir per nebe tokią griežtą biuro aprangą, kokia būdavo anksčiau. Tačiau dar viena naujovė, kuri pamažu įsigalioja ir lietuviškuose biuruose bei darbo erdvėse – tai gyvūnai. Ir ne šiaip smulkūs, o ir didžiuliai naminiai labradorai.

Konservatyvus pasirinkimas – žuvytės akvariume

Pradėkime nuo paties paprasčiausio – žuvyčių biure. Tokį paprastą standartinį pasirinkimą galima matyti net ir griežtesnį etiketą turinčiose įstaigose, pvz., valstybės tarnybose, bankuose, teisėsaugoje. Kodėl? Nes žuvytės ir akvariumas suvokiama kaip kažkas labiau prie augalų, o ne prie gyvūnų. Tačiau tai pagyvina, papuošia interjerą. Taigi, tampa interjero detale. Beje, dabar tai darosi mažiau populiaru, nes visgi prie akvariumo ir žuvyčių reikia itin daug darbuotis, ypač keičiant vandenį, valant akvariumą. Gerai yra tai, kad galima ilgesniam laikui palikti vieną akvariumą, tačiau pasiruošimo ir priežiūros yra per daug.

Egzotiškesnė puošmena – papūgos

Kiti renkasi papūgą. Viena daili papūga biure greitai tampa interjero puošmena, taip pat netrukus atsiduriančia įmonės feisbuko ar instagram profilyje, padedant suformuoti neva žaismingą darbo aplinką. Biuro papūga turi vardą, visi apie ją juokauja, tačiau ji neturi tikro vieno šeimininko. Galiausiai juo galbūt tampa tas, kas prižiūri ir šeria.

Katės

Vakaruose atsiradusi kačių biure mada labiau tinka šiaurinėms šalims, nes pietuose kačių tiek daug valkataujančių, kad šios traktuojamos tiesiog kaip parazitai. Tačiau katės dažnai karaliauja biuruose, kurie yra atviri lankytojams. Tokiems kaip grožio salonams, kavinėms ir panašiai. Netgi yra kavinių, kuriose yra daug kačių. Tai teikia žmonėms nusiraminimą ir malonumą.

Šunys

Kur kas dažniau pasitaiko šunų socializacija. Įvairiuose biuruose leidžiama atsivesti į darbą šunį ir būti jam visą dieną prie šeimininko kojų, po stalu. Tai tikrai svarbus dalykas, kadangi anksčiau tai nebūdavo leidžiama. Tačiau mūsų visuomenėje vis populiariau miesto poroms auginti nebe vaikus, o šunis, kurie tampa savotiškais šeimos nariais. Tačiau juos galima atsivesti į biurą, sudarant laisvo ir draugiško biuro įvaizdį, o taip pat leidžiant žmonėms pasidžiaugti vieni kitų gyvūnais. Egzotiški gyvūnai, tokie kaip iguanos, smaugliai, taip pat tarantulai – tai retesni atvejai, išskirtinį įvaizdį turinčioms įmonėms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044