Pop kreditas

parašė , 2013-02-21 16:23

Kai kuriems skolintojams, receptas katastrofai turi paduoti kreditinę kortelę studentui. Priežastys nėra ypač sunkios suprasti, su studentais, garsiais prioritizing gerus laikus per atsakingą finansinį elgesį. Tačiau, tinkamumas Persekiojimo pop kreditas kreditinių kortelių studentams skrenda sutinkant tokią konvenciją.

Pop kreditasPersekiojimo Banko judėjimas nėra taip beprotiškas, kaip galėtų atrodyti, su pranašumais ir leidėjo ir savininko. Savininkai gali turėti naudos iš plataus stimulų diapazono, darydami tai vertingas studentas, finansuojantis pasirinkimą, ir bankui, ankstyvas santykis, išvystytas su kortelės savininku, gali vystytis į kažką didesnio laiku.
Ir bet kokiu atveju, statistika rodo, kad studentai yra tarp labiausiai atsakingų kreditinės kortelės vartotojų Amerikoje. Profesionalai yra iš tikrųjų labiau tikėtini max savo kreditinė kortelė, taip pritarimas, kad Persekiojimo kreditinės kortelės kreditai yra vertas pop kreditas pavojus.

Pasirinkimas

Yra keli pasirinkimas, pasiekiamas kai prieita prie pasirinkimo Persekiojimo kreditinių kortelių studentams, ir su Viza ir su Mastercard, siūlančiu įvairius terminus. Pavyzdžiui, Vizos pasiūlymas Studentų Lanksti Apdovanojimų kortelė ir Studentų Laisva Mokėjimo kortelė, su vieninteliu tikru skirtumu tarp dviejų būdami vartotojo sukaupimas nurodo ar laisvoms prekėms ir dovanos pažymėjimams, ar gryniesiems pop kreditas pinigams atgal ir dovanos kortelės programoms.

Studentas Mastercard, tuo tarpu, siūlo mažiau keliu kreditai internetu grynųjų pinigų nugarų ir dovanos kvitų ir daugiau būdu pastatyti garsinę kredito istoriją ir prieigą prie finansinės nepriklausomybės. Jie yra dažnai leidžiami per kolegiją savarankiškai, kuri daro tai populiariu studentu, finansuojančiu pasirinkimą.

Tačiau, Persekiojimo kreditinės kortelės nesiūlo laisvų pinigų, ir visi studentai privalo grąžinti savo kredito likučius laiku. Kitaip, gali pasirodyti, jie yra labai brangūs iš tikrųjų.

Palūkanų normos Reikalas

Žalojimo faktorius visiems kreditinės kortelės savininkams yra atmokėjimas balansų, ir palūkanų normos, kurias gali įkrauti. Tiesa yra, kad, nepaisant jų tinkamumo ir matomo įvairiapusiškumo, Persekiojimo kreditinės kortelės pop kreditas studentams yra ne skirtingos. Studentai turi žinoti tuo, kas vertina, bus laukiama, kad, jie užmokės.

Tipiškai, ar pasirinkta kortelė yra Viza ar Mastercard, palūkanų normos yra tas pats. Kintamas BALANDIS svyruoja nuo 18 % į 23 %, kuris yra ganėtinai aukštas. Bet norma pakyla į 32 %, kai užmokestis neįvykdo įsipareigojimų dėl, tokiu būdu šis studentas, finansuojantis pasirinkimą, gali pasirodyti ganėtinai brangus jei ne rūpestingai valdytas. Tai ypač teisinga, jei balansai sėdi arčiau iki kredito ribos.

Pagrindinis pardavimo punktas, tačiau, yra, kad 0 % palūkanas įkrauna pirmus 6 mėnesius, bet kai tik tas periodas yra per grakštumo atmokėjimo periodą, yra tik už 20 dienų po sąskaitos svarstomos problemos.

Pašalpa

Žinoma, kas daro investiciją vertą studentui, yra faktas, kad visas diapazonas Persekiojimo kreditinių kortelių studentams leidžia jiems žemesnės kainos prieigą prie didelės medžiagos.

Pavyzdžiui, Vizos Studentas, kurį Lanksti Apdovanojimų kortelė siūlo punktų sistemai, ant kurios nuolaidos gali būti gautos. Tai siūlo 1 punktą kiekvienam doleriui, kuris yra išleistas, naudodamas kortelę, ir kai tik minimumas 3 000 yra sukauptas, nuolaidos parduotuvėse ir restoranuose yra pasiekiamos. Kai 25 000 punktų yra rinkti, laisvas kelionės pirmyn ir atgal avialinijos bilietas nuo bet kokios pagrindinės Amerikos avialinijos yra pasiekiamas.

Kaip studentas, finansuojantis pasirinkimą, sunku ginčytis su Persekiojimo kreditinių kortelių naudojimu, jei studentas, naudojantis juos, yra atsakingas su jų išlaidomis. Būdamas gabus atsilyginti yra svarbiausias faktorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044