Kamščio paklotas yra geriausias pasirinkimas aplink ilgaamžiškumui ir estetinei vertei

parašė , 2013-02-17 10:45

Neišvengiama, beveik kiekvienas nesvarbu, kaip Grindys savo name, nori pakeisti jų paklotą kažkokiame punkte. Jūs turite kilimą, kuris yra apimtas prijaukintose dėmėse, sultyse, kavoje ar vyno dėmėse? Kilimas pasidaro susivėlęs žemyn ir parodo dėvėjimo struktūrą skubiai. Arba kitaip, galbūt jūs turite medines perdangas, kurios yra pilnos įbrėžimų ir įlenkimo. Linoleumas, kuris lupa viršuje kraštuose ir siūlėse ir turi plyšius ir ašaras tame.

Nesvarbu, kokį paklotą jūs šiuo metu turite. Jei jūs Grindys dėl to, ant ko jūs einate, tai gali sumažinti vertę ir jūsų namų pasirodymą dramatiškai. Jei jūs svarstote naujas grindis, jūs įsiskolinate tai sau savarankiškai, kad ištyrinėtumėte kamščio paklotą kaip pasirinkimą.

Kamštis buvo panaudotas įvairovėje galių tūkstančius metų, apimdamas paklotą. Dėl visų nuostabių ypatybių, surastų natūraliai kamštyje, tai yra puikus pasirinkimas paklotui, garsinis tikrinimas, ir, žinoma, vyno buteliuose.

Kamštis yra paimtas nuo kamščio ąžuolo žievės. Kamštis gali būti nuimtas derlių po to, kai medis yra 25 amžiaus metai. Ir po to, medis gali būti nuimtas derlių kas devynerius metus likusiai daliai gyvenimo trukmės. Be to, kadangi Grindys ąžuolui gali gyventi, kad būtų daugiau kaip du šimtai metų, kamštis yra atnaujinami ištekliai, darydamas jį puikus pasirinkimas ekologiškai sąmoningiems vartotojams.

Kai jūs galvojate apie kamštį, jūs galite galvoti nedelsiant apie vyno kamščius ar mažus kamščio kaiščius, kurie yra panaudoti, kad užkimštų visų formų ir dydžių butelius. Jūs galbūt turėjote patirtį kamščio, panaudoto vyne, supilsto lūžį į butelius į jūsų vyną. Jei tai įvyko jums, jūs galėtumėte norėti žinoti, jei kamštis iš tikrųjų yra gana stiprus pakloto pasirinkimui.

Atsakymas yra skardus taip! Iš tikrųjų, kamštis yra turbūt vienas iš Langai pasirinkimo, pasiekiamo ant rinkos šiandien! Kamštis yra daug mažiau paveiktas poveikio ir trinties negu kietmedis, laminatas ar plytelės paklotas. Todėl, kamštis gali pasipriešinti daug daugiau naudojimo ir piktnaudžiavimo negu bet koks kitas pakloto tipas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044