Paruošimas būti pritartas jūsų busines paskoloje

parašė , 2014-08-10 20:43

Verslininkams neabejotinai reikia fondų tam, kad pradėtų su jų verslo avantiūra. Tuo metu, kai didžiajai daliai paneigia anapus bet kokios finansinės pagalbos nuo oficialių finansinių institutų, nedaugelis, kas sugeba pasiekti, ji turi praleisti daug laiko ir turėti, kad įveiktų daug kankynės anksčiau, negu jie iš tikrųjų gaus fondus. Verslininkai turi suprasti, kad finansiniai institutai kaip bankai turi tam tikrus principus tam, kad aprūpintų kreditus firmas. Jei jūs svarstote buvimą versle, ir jūs norėtumėte kreiptis į kreditas bankus, yra pagrindinių reikalavimų, kuriuos jūs turėtumėte įvykdyti anksčiau, negu jūs ruošitės tam, kad gautumėte paskolą:
Įvertinkite priežastis verslo greitas kreditasi pagalbos

Tai iš tikrųjų svarbu bet kam prasidedančiam nuo bet kokio verslo pirmą kartą. Nors nėra sudėtinga suprasti, kad bet koks naujas verslas reikalingas grynųjų pinigų, investitoriai norėtų, kad jūs apibrėžtumėte priežastis. Pavyzdžiui, jie norėtų žinoti tai, ką jūs ketinate daryti su skolintais pinigais. Jūs reikalingas to tam, kad nupirktumėte naują ar papildomą įrangą, ar yra kad tam, kad padidintų jūsų kapitalą?

Apibrėžkite kiekį

Be žinojimo tikslios priežasties kreditas paėmimo, jūs turite taip pat būti įsitikinęs dėl kiekio kreditas, reikalingos jūsų. Net patyrusios firmos gali negalėti tiksliai įvertinti savo fondų reikalavimus, kol jie neruošia kai kurių finansinių ataskaitų.

Parodykite savo kredito vertę

Investitoriai turi aiškius parametrus tam, kad įvertintų jūsų kreditą. Investitoriai norėtų tikrinti, kad jūsų mokumas palaiko skolintas lėšas, reikalaudamas to kreditas gavėjui, kad paaiškintų, kaip ir viduje to, kiek laiko greitas kreditas būtų grąžintas visiškai. Bankai mėgsta gauti savo kreditus per įkeistą turtą. Paprasčiausias įkeistas turtas yra turtas, valdytas numatomo kreditas gavėjo. Tai gali taip pat būti pasiūloma trečio asmens Jūsų vardu, žadant sumokėti skolintoją, turi jūs dėl bet kokios priežasties nepajėgti užmokėti paskolą. Toliau, bankas ima apsvarstymą kreditas gavėjų asmeninių investicijų į verslą. Jie vertina tai prie verslo ir jo kokybės kapitalo. Bankai taip pat svarsto asmenines kokybes ir visaapimantį kreditas gavėjo charakterį, apimdami mokomąsias kvalifikacijas, asmeninį foną, ir profesionalizmą dėl pasirinkto verslo lauko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Būkite pažįstamas su einamuoju ekonominiu scenarijumi

Tebevykstančios ekonominės sąlygos tikrai daro įtaką investitorių sprendimui. Kai ekonomika yra aptempta, jie yra natūraliai susirūpinę kreditas gavėjų mokumo, palaiko skolintus pinigus. Tas pats laikosi teisingas, kai šalis praeina nuosmukį.

Paruoškite neklystamą verslo planą vienintelis būdas garantuoti, kad jūsų kreditas paraiška yra priimta, turi padaryti jūsų verslo planą neklystamą. Atsiminkite, kreditas nėra sankcionuotos nesant geram verslo planui. Tai turi būti išsamiu verslo planu, palaikytu finansinių ataskaitų per kelerius pastaruosius metus. Rinkos analizė yra kitas faktorius, kuriam neturi duoti panelės. Jūsų patirtis, į kurią specifinė pramonė turi būti pabrėžta jūsų plane. Vertė vertingų dalykų, pasiūlytų kaip įkeistas turtas, turi būti aiškiai parodyta.

Jūs turite būti vaiskus visuose finansiniuose duomenyse, pateiktuose jūsų kreditas paraiškoje, ir būti įsitikinęs savo verslo plano atžvilgiu tam, kad gautumėte finansinę pagalbą, kurios jūs siekiate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044