Mylima katė – laiminga katė

parašė , 2021-09-21 22:13

KatėsTurbūt jūsų katė yra laiminga ir patenkinta tuomet kai jaučia šeimininko dėmesį bei rūpestį. Stebėti laimingas, savimi pasitikinčias, bedūkstančias kates kiekvienam iš mūsų yra didelis malonumas. Tačiau visa ši idilė turi ir kitą medalio pusę. Didžiulė problema, kuri yra aktuali ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje yra aplaidi kačių priežiūra. Žmonės su jomis žaidžia, gėrisi šiais nuostabiais gyvūnais, tačiau pamirštą naturalų jų dauginimosi procesą ir jo pasėkmes. Savaime suprantama, jog šiuo aspektu turi būti suteikiama daugiau informacijos apie tai, kas yra kačių sterilizacija. Visiems gyviems organizmams dauginimosi procesas yra naturalus gyvenimo periodas, tad svarbu nepamiršti, kad katės yra ne išimtis. Visiems jau auginantiems ar besiruošiantiems jas auginti privalu pasidomėti informacija kačių sterilizacijos klausimais.

Kas yra kačių sterilizacija?

Jeigu paklaustumėte eilinio žmogaus gatvėje, kas yra kačių sterilizacija?, jis jums liaudiškai atsakytų, kad tai katės lytinių organų pašalinimas. Tačiau moksliniu teigimu, tai apima kur kas platesnes sąvokas. Apibendrinant jas visas galime teigti, kad kačių sterilizacija yra chirurginė procedūra, kurios metu yra pašalinamos katės kiaušidės bei gimda. Tad nesibaiminkite, tai patikrintos ir daugelio metų patirtį turinčios procedūros, kurios jūsų mylimam augintiniui yra visiškai nepavojingos.

Ka atlieka kačių sterilizaciją?

Neabejotina, jog kiekvienam esamam ar būsimam katės šeimininkui yra itin svarbu, kas pasirūpins jo augintinio sveikata, ypatingai, kuomet kalbama apie chirurginių procedūrų atlikimą – kačių sterilizaciją.

Vienareikšmiškai galime teigti,kad kačių sterilizaciją gali atlikti tik tam užtikrintai pasiruošęs licenzijuotas specialistas. Pirmasis žingsnis susimasčius apie katės sterilizaciją ir jos atlikimą turėtu būti konsultacija su aptartu specialistu. Jis jums rekomenduos kaip tinkamai pasielgti su mylimu augintiniu. Konsultacijos metu bus aptariamas palankiausias gyvūnui sterilizacijos laikas ir metodai, taip pat bus įvardijama kokios priemonės ir kiti medikamentai bus reikalingi šiai procedūrai atlikti. Taip pat konsultacijos metu bus aptariami galimi nuskausminimo būdai, tad galite būti ramūs, jūsų gyvūnui ši procedūra nebus nė kiek skausminga. Paskutinis apsektas, kuris yra aptariams konsultacijos su specialistu metu yra gyvūno gyjimas po procedūros. Šiuo klausimu jus taip pat galime nuraminti. Gyvūnas po chirurginių invazijų atlikimo tikrai nelieka vienas. Jis yra stebimas ir prižiūrimas kvalifikuotų specialisų, kurie geba žaizdas, atsiradusias po procedūrų, nepastebimai sugydyti. Taigi apibendrinant dar kartą galime teigti, kad dauguma klinikų mielai jums suteiks visą reikiamą informaciją apie šią procedūrą ir prireikus ją profesionaliai atliks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044