Lengvas finansavimas per paskolų sujungimą tiltu

parašė , 2014-02-26 17:12

Kadangi jūs galbūt turbūt galvojote, sujungiančios tiltu kreditas yra trumpo termino finansavimo pasirinkimas. Priežastis, kodėl vardo sujungimas tiltu yra panaudotas yra tokia todėl, kad greitas kreditas bus panaudota sujungime tarpo tarp skolos, atvykstančios skolingas. Trumpas, naudojimas sujungti tiltu kreditus ar sujungti tiltu finansus kaip yra paprastai siunčiamas, yra būdas įsigyti finansavimą trumpame timeframe ir neatidėliotinam klausimui. Labiausiai apgaubia neatidėliotiną klausimą, kuris pareikalaus sujungimo tiltu kreditas, yra greitas kreditas.

Tik, kaip tai skolina darbą?

Sujungimo tiltu greitas kreditas yra panaudota, kad padėtų asmeniui sugebėti užbaigti turto pirkimą anksčiau jų, parduodama jų egzistuojantį turtą. Tai būdinga, keičiant ypatybes pajudėti į daug didesnį namą ar judant į naują vietą
Tai yra priežastis, kuria greitas kreditas yra neįkainojamos pagalbos kaip be to, naujas turto pirkimas nebūtų galimas.

Nors finansavimas, kuris yra padarytas per paskolą labai padeda asmeniui reikalingume, greitas kreditas yra šiek tiek brangi, kai palyginti su normaliomis paskolomis, kadangi laikas, kai finansavimas yra reikalingas yra trumpas ir labai svarbus. Pasakoma, kad sujungimo tiltu finansavimas yra ganėtinai brangus kaip norma palūkanų, kurias pinigai sukaupia, yra ganėtinai aukštas.

• Kur dar jūs galėjote laukti, kad pamatysite naudojimą sujungti tiltu kreditus aukštais skaičiais?

• Kai yra tarpų turto įvykdymo terminus

• pirkdamas aukcione be grynųjų pinigų po ranka ar finansavimo, būtino, kad nupirktų

• turėdamas parduoti turtą skubiai po suremontavimo.

Po finansinės krizės, kuri atnešė pasaulio ekonomiką jos keliams, bankai ganėtinai nenori paskolinti, kadangi dauguma klientų yra pamatyti kaip didelės rizikos pardavėjai. Kad nukreiptų tai, naudojimas sujungti tiltu kreditus tampa ganėtinai tuopa, kadangi pinigai yra tiktai paskolinti per labai trumpą periodą, ir tai grįžta su ganėtinai gražiomis palūkanomis.

Daugumai skolintojų, kurie ruošiasi normalioms paskoloms, patartina paimti šitas kreditus kaip alternatyvą, kuri yra tilto finansavimas, yra labai brangus reikalas. Pajamų įstaigos, mėnesinis 1.5 % per mėnesį mokestis yra išieškotas, darydamas sumos visą sumą būti 18 %, nekalbant jau apie administracijos mokesčius.

Tarp žmonių, kurie yra rekomenduoti panaudoti tilto finansavimą apima turto savininkus, turto supirkėjus ir asmenį, perkantį turtą aukcione, kuriam reikia deramo finansavimo. Kai kurie turtingi kreditas gavėjai, kurie yra turtingas vertingas dalykas ir kas nori nueiti tiesiai ir pradėti skolinti gali taip pat gauti finansavimą.

Tarp pavyzdžių, kur sujungimas tiltu yra rekomenduotas apimkite: nupirkite, kad išleistumėte ypatybes, kur pajamos, kauptos turto, gali būti panaudotos didelio procento sumokėjime. Turto investicija yra taip pat geras būdas pažiūrėti į šį finansavimo tipą. Pavyzdžiuose, kur bankai ima per ilgai, kad pritartų greitas kreditasi, ypač kai aukšti kiekiai yra reikalingi, sujungdami tiltu kreditus tampa kitu geriausiu pasiekiamu veiksmo kursu.

Tiek daug, kiek populiarėjantis judėjimas žmonių, ginančių tilto finansavimui, yra sudomintas, atrodo, tai yra greitas augimo rinkos segmentas. Tačiau patartina, kad anksčiau pasirašymo šią finansavimo formą, nuodugnus išėjimo strategijos įvertinimas panaudoti būtų padarytas. Išėjimo strategijos trūkumas reiškia, kad jūs rizikuojate teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu turto, įsigyto, kadangi jūs galėtumėte negalėti sutikti mėnesinį kreditas atmokėjimą.

Būkite įsitikinęs, kad paklausite skirtingo alternatyvaus skolinančio pasirinkimo jūsų finansinių paslaugų tiekėjo, o ne pasirašysite pirmą pasiekiamą finansavimą, kuris yra pristatytas mums. Jei jūs niekada nepadarėte to, patartina užimti daug laiko, kad apsvarstytų sujungimo tiltu paskolų pasiūlymą ir teirautųsi apie smulkias detales tokias kaip administracijos mokesčių kaina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044