Asmeninės kreditai su blogu kreditu apsaugojimas reiškia 3 paprastus žingsnius

parašė , 2014-03-14 07:28

Tie mūsų, kas turi reikalo su finansinėmis problemomis žino tik, kiek tai gali perimti mūsų gyvenimus. Kur, kai tik mes nekantriai laukėme savaitgalių, ar šiokiadienio vakarų su šeima, ar net gero naktų miego, dabar mes tik leidžiame tą laiką, jaudindamiesi dėl ateinančių sąskaitų susitikimo. Asmeninių paskolų su blogu kreditu gavimas palengvinti spaudimą nėra neįmanomas.

Faktas yra, kad skolintojai žiūri pretendentus su žema kredito daugybe, kaip būdama pavojus, ir skolinantys pinigai jiems kaip didelės rizikos finansavimas. Bet net žmonėmis su žemais reitingais gali patikėti, kad padarytų jų atmokėjimą laiku.
Kai tik greitas kreditas yra įrodyta, kad būtų įperkama, skolintojai randa tai sudėtingas atšaukti paraišką. Taip, asmeninei greitas kreditasi, pretendentas tiktai turi parodyti, kad jie gali leisti sau tai, ir gali grąžinti tai. Taip, prieš paraiškos būstą, yra 3 žingsniai, kuriuose turi žengti, kad garantuotų, kad viskas prasideda ant teisingos kojos.

Sužinokite Savo Padėtį

Tai apima du žingsnius. Visų pirma, pretendentas turi sužinoti jų specifinį kredito reitingą prieš jų finansavimo ieškojimo pradžią. Tai ypač naudinga, siekiant asmeninių paskolų su blogu kreditu, kadangi jis paaiškina požiūrį, skolintojas tikėtina paims. Kuo žemiau kredito reitingas, tuo aukštesnį pavojų greitas kreditas svarsto ir aukščiau palūkanų norma, kurią įkraunama.

Antras žingsnis turi apskaičiuoti tuo, kas iš tikrųjų įperkama. Daugeliui pretendentų, bendras skaičius yra dažnai cituojamas stojančiojo anketoje. Tai puiku, kai kredito reitingas yra puikus, bet su didelės rizikos finansavimu, kiekvienas pensas yra svarbus. Taip, kreipdamasis dėl 20.000$, kai tiktai 17.000$ yra būtinas gali įrodyti pakenkimą.

Jei skaičius atrodo labai aukštas bet kokiu atveju, grįžkite ir apžvelkite skaičiavimus. Galbūt įpjovimai gali būti padaryti, kuris reikš mažesnę asmeninę paskolą, ir aukštesnę pritarimo galimybę.

Suraskite Skolintoją

Dažnai, teisaus skolintojo radimas yra taip svarbus kaip teisingos kreditas sumos skaičiavimas kreiptis. Tai yra todėl, kad, kreipdamasi dėl asmeninių paskolų su blogu kreditu, skirtinga skolinanti įstaiga turi skirtingus požiūrius į pretendentą.

Pavyzdžiui, internetiniai skolintojai yra linkę daugiau suprasti su pretendentais su žema kredito daugybe. Tuo metu, kai jie tikrai įkraus aukščiau negu paprastos palūkanų normos, jie yra vis dar žemesni, negu normų bankai tipiškai krauna. Tai yra didelės rizikos finansavimas, galų gale, ir tokiu būdu tam tikra papildoma apsauga yra būtina.

Geriau centruoti bet kokią skolintojo paiešką ties skolinančiais firmas, kurios specializuojasi produktuose, suprojektuotuose didelės rizikos kreditas gavėjui. Tai yra todėl, kad jie siūlo asmenines kreditus geriausiuose terminuose. Sudarykite sąrašą apytiksliai 5 skolintojų, kurie atrodo geri, paskui patikrina juos giliau, kol sąrašas nėra išsekintas žemyn į geriausią.

Svarstykite Terminus

Pagaliau, kreditas terminai yra visada svarbūs. Paprastai, suteikdami asmeninėms paskoloms blogą kreditą, skolintojai pasinaudoja proga, kad įkrautų daugiau mokesčiuose taip pat kaip palūkanose, ir nustatytų griežtas baudas užlaikymams atmokėjime.

kreditas gavėjai taip pat turi svarstyti kreditas trukmės ilgį taip pat. Tai yra todėl, kad, tuo metu, kai iš pirmo žvilgsnio norma gali atrodyti didelė didelės rizikos finansavimui, per kreditas gyvenimo trukmę visa suma, užmokėta su palūkanomis, gali būti aukštesnė. 5 metų greitas kreditas gali kainuoti 10.000$ su palūkanomis, bet 10 metų greitas kreditas už tą pačią sumą, su žemesne palūkanų norma, gali kainuoti 15.000$.

Pagaliau, perskaitykite mažą atspaudą rūpestingai. Tai tipiškai atskleidžia paslėptus kaltinimus, kurie gali prisidėti žymiai prie visaapimančios asmeninės kreditas kainos, darydami mažiau negu vertą reikalą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044