Kreipimas dėl kolegijos paskolų: finansavimo pasirinkimas, pasiekiamas studentams

parašė , 2012-11-11 16:06

Kolegija pristato daug finansinių iššūkių. Kai kuriems studentams, didžiausia problema mano, kad finansavimas moka už mokesčius ir mokymą, tuo metu, kai kitiems, svarbiausia problema sutinka pragyvenimo išlaidas. Bet yra platus rinkinys pasiekiamų kolegijos paskolų, su teisingu priklausomai nuo tam tikro pretendento aplinkybės.

Yra du pagrindiniai šaltiniai finansuoti pasiekiamas studentams: būtent, konfidencialiai finansuotos kreditas, kurias suteikė bankai ir kredito sąjungos; ir viešai finansuotos kreditas, kurias suteikė federalinės vyriausybės ar šalies vyriausybė. Federalinis pasirinkimas realizuoja žemą palūkanų kreditas pritarimą.
Yra trečias šaltinis finansavimo, kuriam dauguma studentų visada teiktų pirmenybę todėl, kad tai nekuria jokios skolos ir nereikalingas jokio atmokėjimo. Stipendijos garantuoja, kad ypač talentingi asmenys, ar akademijoje ar atletikoje, sugeba pagerinti savo dovanas, gaudami išsimokslinimą. Bet kas yra už ir prieš kiekvieno iš šito studentų finansinės pagalbos pasirinkimo?

Viešas Pasirinkimas

Studentams, viešai finansuota greitas kreditas yra įperkamiausias finansavimo pasirinkimas, su žemesnėmis normomis ir geresniais pateiktais atmokėjimo terminais. Kadangi kolegijos kreditas eina, jie yra mažiausiai brangūs su palūkanų normų komplektu su žema pastovia palūkanų norma, darydami tai lengvas kreditas gavėjams į biudžetą atmokėjimui.

Yra daug viešo pasiekiamo kreditas pasirinkimo, su dažniausiai siektas būdamas Stafford Loan ir Perkins greitas kreditas. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra, kad Perkins kreditas paketas yra suprojektuotas studentams, kurie yra jau aštriame finansiniame reikalingume, bet abu aprūpina žemą palūkanų kreditas pritarimą.

Pirmas žingsnis į kreipimas dėl šitų paskolų turi užpildyti Laisvą Paraišką federalinei Studentų Pagalbos formai, geriau žinomai kaip FAFSA forma. Kai tik tai padaroma, finansinės pagalbos įstaiga universiteto teritorijoje gali identifikuoti, kokia kreditas programa yra teisinga – nors jie gali taip pat parodyti, kad pretendentas neturi teisę bet kuriam iš federalinio studentų finansinės pagalbos pasirinkimo.

Privatus Pasirinkimas

Privatus pasirinkimas yra aiškiai brangiausias, bet tinkamumas nėra klausimas. Yra reikalavimų, kurie turi būti atitikti anksčiau, negu bet koks skolintojas gali suteikti kolegijos paskolą, bet net labai turtingas studentas gali gauti tokį, jei jis ar ji nori; viešai finansuotos kreditas yra rezervuotos tiems finansinės pagalbos reikalingume.

Yra daug svarstomų problemų, kad turėtų galvoje, ne mažiausiai palūkanų norma, kurią įkraunama. Deja, skolintojai svarsto studentų blogus kredito kreditas gavėjus, tokiu būdu žemas palūkanų kreditas pritarimas yra ypač neįtikėtinas. Yra kita pašalpa; pavyzdžiui, atmokėjimo planai tik palūkanoms ir atmokėjimo atidėliojimas (paprastai iki baigimo).

Dauguma atvejų, privati studentų greitas kreditas yra pasiekiama pagal kintamą normą, kas reiškia, kad atmokėjimas gali svyruoti. Bet pranašumas yra, tai prideda kreditus, gali būti kreiptas bet kuriuo metu. Taip, kadangi studentų finansinės pagalbos pasirinkimo ėjimas yra labiausiai atidarytas visiems.

Kitas Pasirinkimas

Iš tikrųjų, stipendijos nėra iš tikrųjų kolegijos kreditas, bet yra tiesiog stimulai, duoti asmenims kolegijos ar įstaigos, federalinės vyriausybės ar vietos valdžios, ir net privačių asmenų. Bet jie yra šaltinis finansavimo, kuris gali būti nepaprastai vertingas gana laimingiems gauti tokį.

Tuo metu, kai nėra įprasta iš tikrųjų kreiptis vienas, tokiu pat būdu dėl kreditas kreipiasi, normalu siekti pritarimo ant stipendijos programos. Bet skirtingai nuo bet kokios žemos palūkanų kreditas, pritarimas yra pagrįstas akademiniu ar atletišku gebėjimu, ne pajamomis.

Bet kokiam kolegijos ėjikui, yra plačios studentų finansinės pagalbos opcijų įvairovės svarstyti. Tai yra visada gera mintis, tačiau, kalbėti su kreditas pareigūnu jūsų savoje kolegijoje prieš prašymą, ir įsitikinti, kad pasirinkimas yra aiškus. Tada, fondams reikėjo, gali būti gautas su mažiausiai sambrūzdžio kiekio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044