Eksploatacija ppi – užmokesčio apsaugos draudimas

parašė , 2012-11-12 19:03

Draudimo turėjimas yra reikalingas pagal įstatymą kai kuriems daiktams, tokiems kaip automobilio draudimas ar nuosavybės draudimas, jei jūs valdote verslą. Tai taip pat laisvai pasirenkama dar dar daugeliui daiktų, kurių sąrašas yra beveik nesibaigiantis. Pagrindinė priežastis tam yra paprasta – nuo jūsų, draudimo poliso savininko, yra sukūrimo užmokesčiai, spręskite patys ar jūs norite padaryti tuos užmokesčius ir todėl turėti laisvai pasirenkamus draudimo tipus. O dėl reikalingo draudimo – kuris yra daugiausia reikalingas pagal įstatymą visuomenės apsaugai.

Deja, draudimo reikalavimas buvo eksploatuotas bankų ir kitų finansų įstaigų Jungtinėje Karalystėje. Pavadintas užmokesčio apsaugos draudimu, šiuo draudimu, apsaugotu ne jūs, bet kredito įstaiga ar bankas tuo atveju, jei jūs negalėjote padaryti užmokesčių savo paskoloje
Pagal teoriją, šis draudimas turėjo taip pat apsaugoti klientą – bet tiktai tam tikrais atvejais. Jei jūs prarastumėte savo darbą ar taptumėte invalidu į punktą, kur jūs negalėjote dirbti, užmokesčio apsaugos draudimas daugmaž leis jums sustabdyti jūsų užmokesčius paskoloje iki metų. Šis nušvietimas žiniasklaidoje tiktai kreipėsi metus todėl, kad dauguma žmonių surastų darbą ar galbūt sveiktų nuo laikino nedarbingumo šio laikotarpio viduje. Iš tikrųjų, šis draudimas nepadėjo labai daug žmonių, išskyrus tuos, kurie valdė bankus ir kredito įstaigas.

Buvo manyta, kad, nors užmokesčio apsaugos draudimas, kaip manoma, yra laisvai pasirenkamas, daug bankų ir finansų įstaigų pasirašė savo klientus šį vadinamąjį laisvai pasirenkamą nušvietimą žiniasklaidoje, neinformuodami jų. Tai reiškė, kad kas mėnesį, klientai ne tiktai grąžino savo kreditus, bet taip pat ir nežiniomis įmokėjo įmokas ant užmokesčio apsaugos draudimo. Kad pablogintų tai, kreditas palūkanų norma buvo apskaičiuota įtraukimo kainos šio draudimo, o ne kreditas atskirai. Tiktai neseniai pasirodžiusi, ši klientų eksploatacija yra apgaulė. Laimei, visi klientai, kuriuos neteisingai įkrovė ne tik draudimas, bet taip pat ir užmokėtos palūkanos, turi teisę grąžinimui. Neturi reikšmės, ar jūs pasirašėte šį draudimą ar ne todėl, kad jūsų bankas ar kredito įstaiga kaltino, kad jūs dominate ant viršūnės mokesčių už draudimą, tai turi grąžinti jums už tuos mokesčius.

Ši fiasko yra labai kieta pamoka ir gyventojams ir bankams pasimokyti. Laimei, daiktai apsiverčia klientams, kuriuos neteisingai įkrovė užmokesčio apsaugos draudimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044