Komercinės skolos išieškojimo agentūros – įsiskolinusi konsolidacija

parašė , 2013-01-19 09:11

Ekonominis smukimas ir besitęsiantis nuosmukis skatina beviltišką skolą. Skolininkai atsisako užmokėti, ir firmas palieka, laikydamos neveiklius praėjusius klientus. Tai blokavo fondų srautą, nuo kurio firmos taip priklauso. Daug kompanijų pabandė rinkti beviltiškas skolas, bet su ribiniu ir retu pasisekimu. Todėl jie nei neturi verslo skolos išieškojimo patirties, nei jie gali prijungti į puikius tiriamuosius šaltinius. Tai yra, kodėl firmos turi pasitikėti komercinėmis kolekcijos agentūromis.

Su viltimi, klientas grąžina skolą lauktu laiku, verslas lieka juodaodžio, ir verslas gali tęsti bėgti. Deja, kredito sutartis gali būti sulaužyta, keldama vienas, kad imtųsi priemonių, kad sumokėtų skolą. Ir tai yra tiksliai, su kuo komercinė kolekcijų agentūra yra suprojektuota, kad turėtų reikalo

Kolekcijos agentūros padeda verslui rinkti beviltiškas skolas, kuris padeda atkurti kažkokią teigiamą pinigų cirkuliaciją kompanijai. Daug priežasčių nurodo į naudingumą naudoti kolekcijos agentūras, kad rinktų verslo skolą:

Verslo Skolos išieškojimas yra rimtas verslas, kuris reikalingas didelio tinklo ir ypatingų derybų įgūdžių, ir dauguma firmų neturi jo juose, kad persekiotų skolininkus. Jie susitelktų ties savo verslu ir ties gamyba pajamų, o ne gaištų ir rizikuotų be reikalo iškėlimo bylą. Taip, verslo skolos išieškojimas reikalingas patirties ir įgūdžių ir tokiu būdu geriausia, kad tai palieka komercinei kolekcijos agentūrai. Be to, pasisekimo norma ir žemi mokesčiai, išieškoti šitų agentūrų, garantuoja abiem pusėms naudingą scenarijų verslo savininkui.

Kai jūs nustatėte kelių galimų agentūrų vietą, kad dirbtumėte su, jūs paskui norėsite susisiekti su jais, kad prašytumėte daugiau informacijos. Turėkite kredito sutarčių kopiją, kad jūsų klientai pasirašė paruoštas apsirūpinti numatomai agentūrai taip pat kaip tipiškų išsiskiriančių sąskaitų kopijoms, kurios bus užmokėtos ir bet kokie kiti duomenys, kad parodytų kliento tipišką elgesį.

Kalbėdamas su įvairiomis agentūromis, jums suteiks papildomas paslaugas, kurias jie siūlo. Daug komercinių kolekcijos agentūrų turi savo savus teisėtus skyrius be kolekcijos skyrių, ir tai gali labai sumažinti laiką ir pinigus, kuriuos jūsų kompanija turės užmokėti, jei jūs nuspręsite persekioti nesumokėtas skolas per teismus. Kainos derybos bus taip pat aptartos šiuo laiku. Jei jums suteikia žemesnes citatas iš konkurencingų agentūrų, minite tai.

Įsiskolinusios konsolidacijos paslaugos, tiems, kas ieško būdo palaikyti palyginti padorų kredito rezultatą ar bandantiems išvengti bankroto, yra idealios kaip įsiskolinęs sprendimas. Jūs galite būti vieninteliu teisėju, jei įsiskolinęs palengvėjimas dirbs jūsų padėtyje. Anksčiau, negu jūs apsispręsite, galvokite rūpestingai apie įsiskolinusių konsolidacijos paslaugų už ir prieš.

Yra įvairių rūšių paramos kompanijų, pasiruošusių pasiūlyti jų paslaugas, tačiau jūs turite būti apdairus per tuos, kas yra tik po jūsų sunkiai uždirbtų pinigų. Kad įsitikintų, kad kompanija iš tikrųjų nori padėti jums spręsti jūsų dilemą, kompanija turi turėti pilną accreditation’s nuo paramos valstybinės skolos grupių, kad įtvirtintų jų teisėtumą ir reputaciją.

Ėmimas priemonių, kad būtų partneris su komercine įsiskolinusia atgavimo agentūra gali potencialiai privesti prie eksponentinių santaupų, aukštesnio pelno dydžio, ir trūkumo atoveikio, kuris galėjo privesti prie verslo nesėkmės.

Leslie Tepper >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044