Bankrotas neištrins studentų skolos

parašė , 2013-01-16 13:56

Neseni apytikriai apskaičiavimai mano, kad apie visų kolegijos studentų du trečdalius išima kreditus, kad užmokėtų už kolegiją. Iš tikrųjų, studentas paskolina dabar visus apytiksliai $870 milijardų, pagal naują pranešimą iš Niujorko Federalinio rezervinio banko. Tas skaičius viršyja nacionalinį visą kreditinės kortelės balansą ($693 milijardai), ir automobilis skolina skolą ($730 milijardų) prie milijardų.

Yra vieno didelio skirtumo tarp tų skirtingų paskolų tipų, nors. Jei jūs krintate į sunkius laikus, jūs galite paleisti kreditinę kortelę, ir automobilis skolina skolą per bankrotą. Bet studentų kreditas yra nondischargeable bankrote ir egzistuos, net po bankroto.
Tai ne visada būdavo taip. Prieš kelis dešimtmečius, kažkokie mažiau skrupulingų studentų išėmė studentų kreditus, kad finansuotų profesinius laipsnius. Kai tik jie pasiekė tuos laipsnius, jie pašalino skolą, registruodami bankrotą. Tai buvo puikus būdas pradėti pelningą neįsiskolinusią karjerą. Tai yra, kai Kongresas kišosi. Jie nenorėjo pamatyti, kad studentų kreditas išnaudojo tą kelią ne pagal paskirtį ir pakeitė įstatymą.

Tai reiškia, kad bankrotas nėra daugiau pasirinkimas tam, kad ištrintų studentų skolą, išskyrus ekstremaliais perdėto sunkumo atvejais. Tai yra griežtas standartas ir toks, kuris yra sudėtingas susitikti. Jūsų posakis negali surasti darbo ar buvo apgautas į paskolų paėmimą, nesumažins to.

Tuose retuose pavyzdžiuose, kur studentų skolos buvo paleistos per bankrotą, skolininkai patyrė ekstremalias aplinkybes, kad sutiktų "perdėto sunkumo standartą." Vienu atveju, pavyzdžiui, skolininkas buvo augalinėje valstybėje po automobilio nelaimingo atsitikimo. Kitame, skolininkas turėjo Asperger Sindromą, taip sunkų, jis sutrukdė jai fiziškai ir protiškai nuo kada nors darbo vėl.

Jei jūs pasirodote gabus dirbti, bet vis dar negalėti padaryti studentų kreditas užmokesčius, jūs galite ruoštis ypatingam užmokesčio planui.

Pirmą pavadina viešosios tarnybos kreditas atleidimu, ir jis yra pasiūlytas per JAV Išsimokslinimo Skyrių. Tai yra pajamomis pagrįsta atmokėjimo programa, kuri atleidžia jūsų skolą po to, kai jūs darote 120 nuoseklus, laiku užmokesčiai. Kad ruoštumėtės, jūs turite būti samdytas visas darbo laikas viešosios tarnybos padėtyje, tokioje kaip vyriausybinis darbas ar nekomercinė organizacija.

Antras yra pajamomis pagrįstas atmokėjimas ir yra pasiekiamas daugumai pagrindinių federalinių studentų paskolų tipų. Šios pasirinkimo kepurės reikalingas, kad mėnesiniai užmokesčiai kiekyje ketintų būti įperkami pagrįstas jūsų pajamomis ir jūsų šeimos dydžiu. Po 25 užmokesčių metų, likusi skola yra atleista.

Jei jūs turite skirtingų studentų paskolų tipų mišinį, ir jūs nesiruošiate nė vienam to pasirinkimo, viena papildoma galimybė konsoliduoja visą jūsų išsimokslinimo skolą į vieną žemesnės palūkanų normos paskolą.

Teisėti sprendimai supančios studentų kreditas ir bankrotas yra sudėtingi ir rezultatai gali būti nenuspėjami. Jei jūs randate save skęstantis giliau į finansines problemas kas mėnesį, jūsų geriausias pasirinkimas turi konsultuotis su bankroto advokatu. Net nepaisant to, kad studentų kreditas yra nondischargeable, bankrotas gali padėti jums sumokėti skolą ir įgyti gebėjimą užmokėti jūsų studentų kreditus. Daug bankroto teisininkų siūlo laisvas pradines konsultacijas. Padėdami jums nagrinėti pasirinkimą, jie gali padėti jums identifikuoti kursą, kuris turi daugumą prasmės jūsų ateičiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044