Kiek galioja kvepalai?

parašė , 2021-01-11 19:43

KvepalaiJei ir jūs esate įkalintas namuose bei negalite nueiti į parduotuves, jums tikriausiai labai aktualus apsipirkimas internetu. Kai kuriuos dalykus internetu pirkti yra kiek sudėtingiau, nei gyvai. Kaip geras pavyzdys galėtų būti kvepalai – juk negalint pauostyti ir pačiam pajausti naujo kvapo išsirinkti labai sunku. Kas jums lieka? Atsiliepimai internete ir produktų aprašymai. Iš to turite susidaryti nuomonę apie kvepalus ir nuspręsti, ar jie jums tiks ir patiks. Taip pat labai gerai būtų paklausti rekomendacijų pas žmones kuriuos pažįstate ir pasitikite jų skoniu. Na o kai jau galutinai apsispręsite kokių kvepalų norite, užsukite į internetinę parduotuvę adresu https://burkalifa.eu/12-kvepalai . Ten rasite platų pasirinkimą kvepalų, kurie yra žinomi ir naudojami visame pasaulyje. Užsisakykite kvepalus, o jie bus pristatyti tiesiai jums prie durų. Esant karantino sąlygoms vis dar veikia bekontaktė pristatymo paslauga, kuomet kurjeris atveža jūsų siuntinį, pabeldžia į jūsų duris ir tiesiog palieka siuntą prie durų. Verta pastebėti, kad pirkti internetu dažnu atveju yra ir pigau, todėl galite sutaupyti pinigų. Kaip bebūtų, nerekomenduojame užsisakyti kvepalų avansu, kadangi jie irgi turi savo galiojimo laiką. Tačiau koks gi jis yra? Juk ant pakuotės ar buteliuko niekuomet nebūna to parašyta.

Iš tiesų bene kiekvienas gamintojas rekomenduoja kvepalų buteliuką sunaudoti per 1-2 metus. Kai kurie kvepalai gali nepakeisti savo savybių net ir iki 3 metų. Žinoma, norint išlaikyti kvepalus tiek daug laiko, reikia tinkamai jais pasirūpinti. T.y. laikyti jos sausoje vietoje, nes visiems kvepalams kenkia drėgmė, neleisti jiems būti ant tiesioginių saulės spindulių, kadangi tai taip pat keikia, ir žinoma – nelaikyti jų karštoje aplinkoje. Įvertinus šiuos faktus, rekomenduotume pirkti kvepalus kuo mažesnėse talpose – juk kaina labai panaši, o pasibaigus buteliukui galite visuomet nusipirkti dar vieną tokį patį buteliuką. Tai dar taip pat priklauso ir nuo to, kaip dažnai kvepinatės – jei kvepalus naudojate kiekvieną dieną po keletą kartų, tikriausiai nebūtų klaida pirkti ir didelės tarpos, nes vis tiek ją greitai sunaudosite. Tuo tarpu jei kvepinatės tik specialiomis progomis, reikėtų vadovautis rekomendacijomis ir pirkti kuo mažesnį kiekį.

Iš kitos pusės net ir pasibaigus kvepalų galiojimo laikui jūs vis dar galite juos naudoti – juk tai ne maistas, kvepalais tikrai neapsinuodysite. Tiesa, jų kvapas jau tikrai nebus toks, koks buvo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044