Kas yra kreditai pasikeitimas prieš finansus iš naujo?

parašė , 2013-01-09 16:35

Ilgainiui, kreditas gavėjai turės svarstyti kreditas pasirinkimą todėl, kad įkeitimo rašto procentiniai atlygiai galėtų tapti nedaug per aukštai jiems užmokėti. Geras daiktas yra, kad daugumos kreditas kompanijų siūlo opcijas padėti jų klientams. Dvi populiariausių opcijų išsirinkti iš yra kreditas pasikeitimas ir finansavimas iš naujo. Kad parinktų geriausią pasirinkimą jūsų einamajai finansinei padėčiai, būtų geriausia žinoti, kaip šitie du yra kitokie negu vienas kitas. Geriau dar, sužinokite tai, kuo jie yra ir kaip jie gali padėti jums su jūsų einamąja situacija.
kreditas pasikeitimas

Kadangi jo vardas reiškia, kreditas pasikeitimas yra tiesiog reguliavimas kreditas trukmės egzistuojančios kreditas trumpam laikotarpiui. Tai reiškia, kad originali ar pagrindinė greitas kreditas yra vis dar ten. Vienintelis tikslas šio pasikeitimo ant kreditas terminų padeda, jūs ar kreditas gavėjas pasiekiate jo ar jos kojas finansiškai.

kreditas pasikeitimas yra paprastai pasukamas į kreditas gavėjų tiktai, kai jie negali leisti sau iš naujo finansuoti, kuris yra labiau nuolatinis ir naudingas pasirinkimas be perstojo gavimui aukštas įkeitimo rašto procentinis atlygis. Kitas skirtumas pakeistos kreditas į iš naujo finansuotą paskolą yra, kad pakeistas yra padarytas su originaliu skolintoju, tuo metu, kai finansavimas iš naujo gali būti padarytas su kitais skolintojais, kurie su viltimi siūlo mažesnes palūkanas ir įkeitimo rašto procentinius atlygius.

Finansavimas iš naujo

Labiau privilegijuotas aukštų raketa įkeitimo rašto procentinių atlygių sprendimas iš naujo finansuoja. Iš esmės, tai atima kiekį, kurį jūs užmokėjote už savo paskolą ir elgimąsi su likusiu kiekiu kaip nauja greitas kreditas. Tai turės trumpesnę kreditas trukmę ir pastovią palūkanų normą, kuri tikrai bus lengva jums užmokėti. Paprastai, kreditas pareigūnai ištyrinės jūsų finansinę padėtį, tuo laiku jūs ieškote finansavimo iš naujo ir įsitikinate, kad naujas reikalas ketina būti lengvas ir tiesiai jums.

Ne kiekvienas gali iš naujo finansuoti nors. Vienas iš bendriausių diskvalifikacijos kriterijų finansavime iš naujo yra geras kredito įrašas. Visi vėlyvi kreditas užmokesčiai, kurie yra 12 iki 24 mėnesio periodo viduje yra paimti į, svarsto, kuris paprastai tepa reputaciją kreditas gavėjo, tuo būdu trukdančio jiems, kad gautų naują paskolą su žemesniais terminais. Kai tai vyksta, kreditas pareigūnas siūlo kitą opciją padėti jo ar jos klientui grįžti ant jos kojų finansiškai ir vengti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo.

Jei gabus, kad iš naujo finansuotų, kreditas gavėjas gali ieškoti naujos skolintojo-a kreditas kompanijos, kuri siūlo, nuleidžia įkeitimo rašto procentinį atlygį.

Dabar, kai jūs žinote pagrindinį skirtumą iš naujo finansuoti paskolą į kreditas pakeitimą, įsitikinkite, kad jūs pasirenkate savo geriausią pasirinkimą, tikrindamas jūsų kredito istoriją. Darbas, kuris gali išgelbėti jus laikas ir pastangos apsižvalgyme finansavimo iš naujo kompanijai, jei viskas jūs galite leisti sau yra kreditas pasikeitimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044