Balansavimas mokyklinių paskolų ir pragyvenimo išlaidų

parašė , 2013-01-10 07:47

Šiandienis pragyvenimas yra tiek daug brangus – ypač nuosmukio šansuose. Mes visi tampame finansiškai mesti iššūkį. Išskyrus kasdienes išlaidas, kaip studentas, mes esame susirūpinę, jei mes turime gebėjimą lankyti koledžą. Mokyklinės kreditas ir pragyvenimo išlaidos, einančios kartu – tai yra galvos skausmas.

Aš susilažinau, kad visi čia JAV turi tą patį jausmą. Iš tikrųjų kieta, kai jūs galvojate, kaip išlikti brangiame pasaulyje, būti užtrenktas su didmeniniais mokyklos darbais, tuo pačiu metu – šturmuoja jūsų smegenų rezultatus keliai, kaip užmokėti jūsų sukauptas studentų kreditas palūkanas. Studentų kreditas turi būti užmokėtos stropiai, kad išvengtų nubaudimo.
Kas, jei jūs sunaudojote išteklius turėjo grąžinti jūsų mokyklinę paskolą? Kur jūs surastumėte alternatyvius pajamų šaltinius? Yra daiktų, kuriais jūs turite pasidaryti užsiėmęs.

Antras darbas – tai paplitę JAV ir 2-asis patikimiausias būdas užmokėti kreditus ir pragyvenimo išlaidas. Nors, jūs galite surasti svarstomas problemas su laiko vadyba ypač, jei jūs vis dar lankote mokyklą.

Kreipkitės dėl kitos kreditas – neįtikėtinas, kadangi tai gali atrodyti, bet jums vis dar leidžia kreiptis dėl kitos mokyklinės kreditas iki tol, kol jūs perduodate reikalavimus.

Užmokėkite savo kreditus laiku – iki tol, kol jūs galite, nepraleisti jokio užmokesčio sąrašo. Daug privačių studentų kreditas skolintojų siūlo puikią atmokėjimo reklaminę medžiagą stropiems mokėtojams.

Savanorio darbas – pasisiūlantis vyriausybinėse įstaigose aprūpins jus daugeliu pašalpos – ypač su jūsų neapmokėtomis paskolomis. Vyriausybė užmokės jūsų paskolą, jei jūs palaikysite gerą įrašą su jais.

Jei niekas iš šitų patarimų nedirbo, tai jūs turite išlyginti savo studentų kreditus ir pragyvenimo išlaidas. Kadangi jūs esate skolingas su mokomąja greitas kreditas, jūs turite paaukoti savo prabangią gyvenseną. Mokyklinės kreditas yra rimtos, ir tai gali sunaikinti jūsų kredito reputaciją. Šalyje kaip Jungtinės Valstijos, tai vos miršta, kad neturėtų kreditinės kortelės – tokiu būdu jūs turite užmokėti savo mokyklines kreditus laiku.

Kitas daiktas, kad svarstytų yra mokyklinės kreditas tipas prisitaikyti. Yra dvi paskolų kategorijos: privačios studentų kreditas, ir federalinė studentų greitas kreditas. Privačios studentų kreditas yra pateiktos personalinių įmonių ir turi didesnę palūkanų normą palyginti su federalized paskolomis.

Antra, federalize mokyklinės kreditas turi žemesnes palūkanų normas – skirtas į valstybinius universitetus ir kolegijas. Abi kreditas turi skirtingas ypatybes, normas, atmokėjimo pasirinkimą, ir brandą. Žinoma, privačios kreditas turės būti mobilizuotos, lengvos į prieigą, ir labai lanksčios – dėl jos didelių procentų atlygių. Federalized kreditas užima daugiau laiko ir procesų prieš paleidimą.

Kitas daiktas turi įsitikinti, kad jūsų ko mokėtojas turi finansinį gebėjimą. Jie turi taip pat būti gana atsakingi, lydi jus per grublėtus laikus, ir būti atidūs su jūsų atmokėjimo svarstoma problema.

Žinojimas daugiau, kaip vienytis taupys viršuje laiką ir pastangas – specialiai studentams, skolingiems su dar dviem mokyklinėmis paskolomis. Mokyklinė kreditas konsolidacija yra procesas sudaryti dvi ar daugiau kreditus – lengvumui atmokėjime.

Galiausiai, galvokite anksčiau, negu jūs kreipsitės. Dotacija, dėl kurios jūs kreipsitės yra tikri pinigai – ir galėjo susikaupti į siaubingus kreditus, jei jūs nevaldote jų gerai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044