Kaip reguliuojama norma įkeičia darbą

parašė , 2016-04-11 13:59

Reguliuojama norma įkeičia (RANKA), kreditas buvo labai populiarios, kai apgyvendinimo kainos buvo aukštos, ir naminiams savininkams reikėjo būdo finansuoti namus, laikydami mėnesinį įperkamą užmokestį. Kadangi palūkanų normos nukrito, greta apgyvendinimo verčių, pastovios palūkanų normos kreditas tapo populiaresniu pasirinkimu. Kadangi norma yra taisyta kreditas gyvenimui, norma yra tipiškai aukštesnė negu RANKA. Net nepaisant to, kad pastovios kreditas palūkanų normos yra žemos, jūs galite taupyti net daugiau pinigų mėnesiniu pagrindu, iš naujo finansuodamas ar pirkdamas namus su reguliuojama normos greitas kreditas.
Jei jūs norite taupyti daugiau pinigų vartojant RANKOS paskolą yra faktų to, kaip jie dirba: • Pastovus Laikotarpis: RANKOS kreditas turi nustatytų palūkanų normą laiko laikui. Tai gali būti taip trumpa kaip metai, bet yra tipiškai 3, 5 ar 7 metai. Šiuo metu jūsų palūkanų norma ir mėnesinis užmokestis bus tas pats.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

• Indeksas: RANKOS kreditas yra surištos indeksu. Tai yra paprastai LIBOR, bet kreditas skolintojai gali pasiūlyti kreditus, surištas kitu indeksu. Paaiškėkite kuris, iš naujo finansuodamas ar pirkdamas jūsų namus.

• Riba: Jūsų palūkanų norma bus apskaičiuota, pridėdama einamąją indekso normą ir jūsų paskirtą ribą. Pavyzdžiui, jei indekso norma yra 0.78, ir jūsų riba yra 2.2, jūsų visa palūkanų norma yra 2.8 %. Kai pastovus laikotarpis baigsis, jūsų kreditas palūkanų norma prisitaikys prie jūsų ribos plius einamoji indekso norma tuo laiku.

• Reguliavimas: Jūsų palūkanų norma tipiškai tiktai pasikeis kartą per metus, kai tik tai tampa reguliuojama. Jūsų kreditas skolintojas išleis jus tvirtinimas, sakydamas jus, kuo norma ir užmokestis bus tuos metus.

• Viršininkas & Palūkanos: Kai kurios RANKOS yra palūkanos tiktai, taip derinkite aplink savo kreditas skolintoją, kad sužinotumėte tai, kas programuoja, jie siūlo, ar kokią RANKĄ jūs turite dabar. Palūkanos tiktai skolina, gali išgelbėti jus, su pinigais ant jūsų mėnesinio užmokesčio, bet jūsų kreditas niekada neatsiskaitys. Jie turi būti trumpalaikiu sprendimu tiktai.

Reguliuojamos normos kreditas gali duoti jums daugiau jūsų mėnesinio biudžeto kontrolės, leisdamos jus užmokėti mažiau jūsų kreditas kryptimi mėnesiniu pagrindu, dėl žemesnės normos. Pavyzdžiui 5 metų RANKOS turi aplink 2.81 % palūkanų normą pirmą vasario savaitę. kreditas balansas 300.000$ pagal tą normą turėtų mėnesinį 1.234$ užmokestį. 30 metų pastovios kreditas turėjo aplink 3.6 % palūkanų normą. Užmokesčio skirtumas 300.000$ paskoloje būtų 130$ per mėnesį. Jei jūs esate sujaudintas dėl turėjimo papildomo kambario jūsų biudžete, tai galėtų būti geriausia greitas kreditas jums. Mėnesiais, kad jūs turite papildomus pinigus, panaudokite juos, kad padarytumėte pagrindinį užmokestį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kalbėkite su patyrusiu kreditas skolintoju, kad aptartumėte jūsų įvairias kreditas programas ir išrinktumėte tokį, kuris padeda jums sutikti jūsų tikslus. Panaudokite FHA skolintoją, kuriam pritariama, kad įsitikintumėte, kad jums pasiūlo plačiausią kreditas pasirinkimo diapazoną. Kai priėmimas sprendimo dėl, ar panaudoti RANKĄ ar taisytą paskolą galvoja, kokio ilgio jūs būsite name ir kas jūsų mėnesinis biudžetas atrodo kaip. Jūsų kreditas pareigūnas gali padėti jums apsispręsti, ar pastovi greitas kreditas ar RANKOS greitas kreditas yra geriausios jūsų finansiniam poreikiui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044