Kaip asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimų gali būti gautos

parašė , 2013-05-20 21:13

Blogas kreditas yra pamatytas kaip kažkas kliūties, kreipdamasis dėl paskolų, tokiu būdu mintis gauti asmenines kreditus be kreditingumo patikrinimų gali būti paini. Tai yra be abejonės dėl suprasto pavojaus lygmens, kad žemas kredito rezultatas pasisiūlo, bet todėl, kad tai nėra silpninantys faktoriaus žmonės, galvoja, mažiau reikšmės gali būti pritaikoma tam.

Pritarimas visada reiškia susitikimą minimalių kriterijų, bet tuo metu, kai teisinga, kad tai paprastai apima kreditingumo patikrinimą, yra tam tikrų aplinkybių, kur kai kurie skolintojai nori eiti pirma tos teisės. Ir tuo metu, kai garantuotas kreditas pritarimą nėra vis dar ne patikintas, blogos kredito kliūties pašalinimas padeda iki laipsnio.
Yra svarbesnių faktorių negu kredito daugybė, kuria skolintojai pasirūpina, kaip skolos iki pajamų santykis, bet yra vis dar tam tikros painiavos dėl to, kodėl jokie kreditingumo patikrinimai neturi būti atlikti, svarstydami paraišką asmeninei greitas kreditasi.

Kas Nedaro Jokio Šykštaus Kreditingumo patikrinimo?

Kaip painiojantis, kadangi tai galėtų būti, skolintojas turi teisę nustatyti kriterijų pretendentus, turi susitikti, jei jie turi gauti pritarimą ant savo kreditas paraiškos. Taip, jei jie nusprendžia pritarti asmeninėms paskoloms be kreditingumo patikrinimų tada, kuris yra jų pasirinkimas. Tačiau, yra neabejotinai metodas į pamišimą.

Tai nėra tik, kad tokie pasiūlymai yra linkę pritraukti daugiau pretendentų, tuo būdu didindami kiekį verslo, padaryto, tai taip pat reiškia faktą, kad kreditingumo patikrinimai nėra iš tikrųjų būtini. Taip kredito istorijų ignoravimas turi logišką prasmę, taip pat darydamas garantuotą kreditas pritarimą, galimą net pretendentams su blogiausia kredito istorija.

Joks kreditingumo patikrinimo planas nedirba todėl, kad dėmesys yra sutelktas ties iš tikrųjų svarbiais kriterijais, leisdamas skolintojus tiksliau įvertinti apimtus pavojus. Taip, asmeninė greitas kreditas, suteikta šiuo pagrindu, bus mažiau tikėtina neįvykdyta įsipareigojimų ant.

Svarbiausi Kriterijai

Pritarimas asmeninėse kreditase be kreditingumo patikrinimų nėra jokiu būdu garantuotas, bet klausimą padaro truputį paprastesnį, kai jokia užuomina nėra priversta kredituoti daugybę. Tačiau, skolintojai nustato savo kriterijus, ir svarbus yra skolos iki pajamų santykis. Šis santykis yra panaudotas kaip matas, prie kurio kreditas atmokėjimas gali būti įvertintas kaip įperkamas ar ne.

Santykis nustato normą 40:60, reikšdamas, kad pajamų 40 % maksimumas gali būti išleistas grąžinimui skolų ir paskolų. Didesnė 60 % akcija yra panaudota, sutinka reguliarius pragyvenimo minimumus, naudos sąskaitas ir sutikti bet kokias staigias išlaidas, kaip medicinos sąskaitos. Jei paraiška tiks 40:60 santykis, tai ten yra beveik garantuotas kreditas pritarimą.

Rezultatas yra toks, kad pajamos, kurias pretendentas turi nėra jokia pritarimo garantija kadangi tai yra akcija pasiekiamų pajamų, kurios turi reikšmę. Jei nauja asmeninė greitas kreditas perkels santykį virš 40 %, tai paraiška bus atmesta, net jei pajamos bus 10.000$ per mėnesį.

Kiti Terminai, kad Svarstytų

Pokštas į gavimą pritarimo asmeninėje paskoloje be kreditingumo patikrinimo randa teisų skolintoją, bet jie yra apskritai randami tinkle. Terminai, kuriuos šitie skolintojai siūlo yra būtini, kad lygintųsi prieš pasirašymą prie kreditas sutarties. Jokie kreditingumo patikrinimai nėra paprastai pasiekiami su mažomis paskolomis, ne dideliais vieno dolerio banknotais, su kreditas riba paprastai 1.500$.

Žemiau greitas kreditas labiau tikėtina garantuotas kreditas pritarimas yra, kadangi skola yra žemesnė. Tačiau, palūkanų normos yra tipiškai aukštos, ir atmokėjimo trukmė yra trumpa – paprastai per 30 dienų. Tai reiškia, kad gali būti tikras spaudimas, kad grąžintų šitas asmenines kreditus, nepaisant pranašumų, kuriuos jie siūlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044