Jei jūs turite blogą kredito rezultatą tada, jūs galite vis dar gauti automobilių finansus, jei

parašė , 2017-02-24 07:50

Tiems, kas turi blogą kredito daugybę, jokią kredito istoriją, ar turėjo svarstomas problemas su jų kredito reitingu praeityje, galima nupirkti automobilį, net nepaisant to, kad daugumos banko skolintojų nenorėtų pasiūlyti jums kreditas. Su garantuotais automobilių finansais, jūs ketinate sugebėti nupirkti automobilį nuo bet kokio dilerio, ir bet kokio kiekio, iki tol, kol jūs sugebate aprūpinti reikalingą informaciją, ir reikalingą mokėjimo grynaisiais kiekį į pirkimą, kai jūs nusprendžiate išimti šį kreditas tipą.

Su garantuota greitas kreditas, pirkėjai ketina privalėti:
– padeda automobilio pirkimo kainos bent jau 20 % indėlio sumą (ar suma, kuri yra lygi 4 mėnesiniams užmokesčiams); – aprūpina jų: vardas (asmens tapatybės dokumentas, kuris yra pasas ar vairuotojo pažymėjimas), adresas, ir, darbo detalės; – bankininkystės informacija (galimi banko sąskaitos išrašai); – einamoji naudos sąskaita; ir, – įrodymas einamosios kreditas ar nuomojamų užmokesčių, kurie yra padaryti mėnesiniu pagrindu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Proceso terminai gali keistis truputį, priklausomai nuo kurio skolintojo jūs einate su, bet jie yra gana paprasti visiems pirkėjams. Garantuotas automobilių finansų kontraktas yra sutartis nuomos susitarimui, kur finansavimo kompanija paims nuosavybę transporto priemonės, per kreditas periodo trukmę. Mėnesinė norma ketina būti paimta finansų kompanijos pirkėjui, ir keitime pirkėjas turi prieigą ir naudojimą į transporto priemonę. Finansų kaltinimai plius kreditas kiekis diktuos tai, kuo mėnesiniai užmokesčiai ketina būti pagal kontrakto sutartį su pirkėju.

Mokėdamas grynaisiais už kreditas kiekį, kreditas gavėjas turi pareigą palaikyti transporto priemonę pagal terminus kontrakto nuomai, kurią jie įkūrė su finansavimo kompanija. Vietoj pirkėjo pinigų skolinimo, finansavimo kompanija gauna mokesčių lengvatą, ir kreditas gavėjas nedidins jų grynojo turto vertės, dėl to, kad skolintojas išsaugo turėjimą automobilio per terminą kontrakto sutarties, į kurią jie įstojo į.

Nors skirtingi asmenys yra linkę kreiptis dėl šio tipo skolinti sutartį, kreditas tipas yra paleistas į pirkėjus kad:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

– turi blogą kredito daugybę; – įeina į numatytuosius nuosprendžius prieš juos; – turi bankroto bylą, kuri užtrunka kredito rezultate (galbūt suvaržantis juos iki paskolų, kurias jie gali pasiskolinti; – tie, kas turi kredito nusikalstamumą; ar, – pirkėjai be kredito istorijos, kurie pradeda sukurti kredito reitingą, ir norėti nupirkti automobilį, bet nesugeba išimti tradicinę paskolą, dėl to, kad jie neturi nustatytos kredito istorijos.

Nepriklausomai nuo kokios situacijos jūs esate, jei jūs esate nelengvai, išimdamas tradicinę automobilių paskolą, bet norite nupirkti naują automobilį, viena opcija svarstyti, kadangi kreditas gavėjas turi pasisukti į skolintojus, kurie siūlo garantuotą automobilių finansų paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044