Geriausių transkripcijos ausinių pasirinkimas

parašė , 2013-01-06 11:07

Teisingų transkripcijos Ausinės pasirinkimas yra nepaprastai svarbus todėl, kad kaip transcriptionist jūs tikėtina dėvėsite ir naudosite savo ausines kiekvieną dieną, kartais kelias valandas laiku. Tokiu būdu tampa svarbu surasti transkripcijos ausines, kurios yra patogios, ilgalaikės, ir jūsų kainų diapazone. Kaip transcriptionist, beveik neįmanoma būti produktyvu, tiesiog naudojant kompiuterių kalbėtojus, kad klausytų įrašų.

Ausinės siūlo daug didelių tų ypatybių, kurių profesija apima gerus klausymo įgūdžius. Tai tampa gaištimi, jei jūs pastoviai turite atsisukti ir atkūrimo įrašai dėl blogų ausinių ar todėl, kad jūs bandote panaudoti kompiuterių garsiakalbį. Ausinės leidžia jums užstoti foninį triukšmą ir susitelkti ties tuo klausyti artimai įrašų. Jie yra būtini, jei jūs dirbate nuo namų užsiėmusiame namų ūkyje ar užsiėmusioje įstaigoje.

Patogumas yra svarbiausias aspektas pasirinkti teisingas ausines. Yra daug skirtingų ausinių tipų, kad išsirinktų iš pritaikyti jūsų patogumo lygmenį. Yra bendrų perpagrindinių ausinių, kurios yra panaudotos daugumos žmonių. Šitie Ausinės tipai gali atvykti su jaukiais ausies minkštais įklotais, kurie padarys juos lengvesnius panaudoti ir dėvėtis per ilgus periodus laiku. Pasirinkdamas perpagrindinį ausinių komplektą, įsitikinkite, kad jie nėra per sunkūs. Daug profesinių ausinių gali būti sunkios ir gali sukelti kaklo įtampą jei dėvėtas nusitęsusiam laikotarpiui.

Perkaklo ausinės yra panašios, kad pervadovautų ausinėms, bet jie naudoja jūsų kaklą, kad pasiūlytų palaikymą ausinėms, užuot buvę palaikyti per jūsų galvą. Daug šitų ausinių tipų turės panašias ypatybes, tokias kaip pamuštos ausies pagalvėlės, reguliuojamos virvės, ir taip toliau.

Kitas tipas klausymo prietaiso, kuris tampa populiarus yra earbuds. Earbuds įtelpa į jūsų ausį, kad dirbtų ir yra dideli foninio triukšmo užstojimo atžvilgiu. Tuo metu, kai visi turės jų pirmenybę, daug transcriptionists randa earbuds, erzinantį po kurio laiko. Jei jūs esate įpratęs dėvėti earbuds, klausydamas muzikos ar kalbėdamas ant jūsų cellphone, tai jūs galite teikti pirmenybę earbuds per kitas tradicines ausines transkripcijos darbui.

Ilgaamžiškumas yra kita pagrindinė ypatybė, pasirinkdamas transkripcijos ausines. Jūs tikėtina naudosite savo ausines kelias valandas kiekvieną dieną, tokiu būdu jūs norėsite komplekto ausinių, kurios sugebės trukti. Daug ausinės gamintojų siūlo pakeitimo ausies minkštus įklotus savo ausinėms; taip, jei jūs dažnai sudėvite savo ausies minkštus įklotus tada jūs galite pažiūrėti į tiktai tuos modelius Ausinės, kurios turi pakeičiamus ausies minkštus įklotus, kad jūs neturėtumėte nupirkti naujo ausinių komplekto tik todėl, kad ausies minkšti įklotai yra sudėvėti.

Ausinių kainų diapazonas keičiasi be galo. Yra ausinių, suprojektuotų melomanams ir profesionalams, kurie gali susidurti su šimtais, tuo metu, kai, kaip transcriptionist, jūs turite sugebėti surasti ilgalaikį ir patogų komplektą ausinių mažiau kaip 100$. Kai kurios ausinės turi ypatingas ypatybes, kurios valdys kainą viršuje truputį., Pavyzdžiui, yra ausinių, kurios turi triukšmą panaikinančią ypatybę, kurią daug transcriptionists randa naudingas. Jei jūs dirbate triukšmingoje aplinkoje, tai pasirinkimas triukšmą panaikinančias ausines gali būti vertas papildomos Kompiuterių dalys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044