Būtino atogrąžinio žuvies aprūpinimo supratimas

parašė , 2013-01-05 09:23

Suprantama, kad jūs norėtumėte pridėti Žuklės reikmenys prie savo naujo akvariumo iškart, kai tik jūs gaunate tai namo ir pildote tai vandens. Tikrai, yra daug numylėtinių, kurie reikalingas kelių aprūpinimo, ir gali tada būti parvesti namo tą pačią dieną, kad jūs perkate tą aprūpinimą, bet atogrąžinis Žuklės reikmenys turi būti paruoštas anksčiau, negu jūs galėsite pridėti bet kokią žuvį prie savo naujo bako. Apačioje yra trumpas vadovas būtino atogrąžinio žuvies aprūpinimo ir kaip tinkamai paruošti juos, kad jūsų žuvis klestėtų jų naujuose namuose.

Žinoma, svarbiausias aprūpinimas yra tikras bakas; kitaip, kur žuvis gyvens? Išsirinkdamas tokią svarbią jūsų atogrąžinio Žuklės reikmenys dalį, įsitikinkite, kad jūsų filtras sugeba pasielgti su jūsų bako dydžiu. Tai turi prasmę, kad didesnis bakas reikalingas didesnio filtro. Tai laikosi teisingas jūsų apšvietimo sistemai, be to; žibintas, kuris yra per ryškus pakels vandeninę temperatūrą, kuri yra nesveika jūsų žuviai. Bet koks tarnautojas parduotuvėje, kuri siūlo atogrąžinį žuvies aprūpinimą gali padėti jums manyti, kad teisingas apšvietimas ir filtras pritaiko jūsų baką.

Apie augalo gyvenimą taip pat galvoja kaip svarbus atogrąžinis Šviestuvai; augmenijos į jūsų baką pridėjimas padės valyti vandenį ir yra taip pat svarbus gerai esančiai jūsų žuvies, daug kaip medžiai ir augmenija valo orą ir yra geri žmonėms. Žvyras ar smėlis, padėtas bako apačioje, vadina substrate. Bet kokia parduotuvė, kuri parduoda atogrąžinį žuvies aprūpinimą turi turėti didelį asortimentą, kad pasirinktų iš, bet nesvarbu ką jūs renkate, jūs turėsite paruošti ją iš anksto. Jūs turite padėti savo substrate į didelį konteinerį, užpildyti jį vandens, ir išleisti jį mirkti dvidešimt keturias valandas. Tai turi būti pakartojama, kol vanduo nėra visiškai aiškus, reikšdamas visas nuosėdas, ir priemaišos buvo nuneštos. Nenaudokite baliklio ar valiklio, skalaudamas jūsų substrate; iš tikrųjų, nenaudokite šitų dalykų, valydamas bet kurį iš jūsų atogrąžinio žuvies aprūpinimo, kadangi jie paliks likutį, kuris gali padaryti jūsų žuvį labai sergančią. Suvartokite švarų vandenį tiktai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044