Ilgalaikes paskolos

Ilgalaikių paskolų privalumai

parašė , 2018-02-14 01:28

Ilgalaikės paskolos yra tam tikra finansinė galimybė kai skolinatės pinigus ilgesniam laikotarpiui. Tiek saugus, tiek nesaugus skolinimasis egzistuoja rinkoje. Prieš pateikdami paraišką, turėtumėte žinoti ilgalaikės paskolos naudas.

Ilgalaikės paskolos tai pigiausias ilgalaikio finansavimo šaltinis. Santykinai maži mokesčiai, nes palūkanos už skolą yra atskaitomos iš mokesčių, o obligacijų turėtojai ar kreditoriai laiko skolą santykinai mažiau rizikinga investicija ir reikalauja mažesnės grąžos.

Ilgalaikės paskolos verslui

Ilgalaikes paskolosDauguma bankų teikia trumpalaikes paskolas, kurios yra pagrindinis ilgalaikės skolos mažosioms įmonėms šaltinis trejiems ar septyneriems metams. Bendrovės šias lėšas naudoja kapitalo tobulinimui, įsigyti įrangą ar įsigyti prekių. Kai bendrovė naudoja ilgalaikę paskolą, kad finansuotų nebalansinį turtą, įskaitant personalą, iš esmės savo pajamas panaudoja įmonės augimui. Toliau ilgalaikės paskolos suteikia svertą savininko nuosavybei. Verslas generuoja pajamas ir grynąją vertę savininkams. Naudodamas ilgalaikę paskolą, savininkas panaudoja savo asmenines investicijas, kad padidintų savo pelną. Kai įmonė naudoja ilgalaikę paskolą, verslo partnerių ar investuotojų sumažėja poreikis investuoti. Jeigu gausite ilgalaikę paskolą, padidės tikimybė gauti papildomą paskolos finansavimą.

Pavyzdžiui užsienio šalyse esanti „SBA“, kuri finansuoja smulkųjį kapitalą, t.y. suteikia ilgalaikę paskolą, garantuoja tokią paskolą, kurios pakaktų, jog įsteigtumėte įmonę. Ilgalaikės paskolos paprastai yra fiksuotos palūkanų normos, kurios išsidalija į nuoseklius ir lygius mėnesinius mokėjimus ir didelį nuspėjamumą. Šis nuspėjamumas leidžia lengvai apskaičiuoti veiklos pajamas, kurių jums reikės, kad atliktumėte mokėjimus. Be to, verslas pilnai gali atskaityti palūkanas, kurios yra sumokėtos už skolą. Ilgalaikės paskolos imti taip pat labai populiaru busto remontui, tačiau jos nepakaks, jog įsigytumėte bustą. Jeigu tai bus kaimo vietovė, tada taip, greičiausiai jos pakaks.

Ilgalaikės paskolos teikiamos daugiausiai iki 10 metų laikotarpiui. Imant ilgalaikę paskolą iš bankų, gali būti pareikalauta užstato. Pavyzdžiui kredito bendrovėse to nėra reikalaujama, priešingai bankuose, tai dažniausiai yra būtina. Šiuo atveju patraukliau atrodo kredito bendrovės, tačiau visada reikia įvertinti rizikas, galimybę grąžinti ilgalaikę paskolą.

Ilgalaikis refinansavimas

Skaityti visą straipsnį “Ilgalaikių paskolų privalumai” »

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044