10 kelionių laivu su draugais

parašė , 2022-09-02 19:56

PramogosJei ieškote puikios vasaros pramogos Amsterdame, negalite suklysti pasirinkę plaukiojimą valtimi. Miesto uoste gausu kanalų valčių ir kitų vandens transporto priemonių, kurios puikiai tinka tyrinėti Nyderlandų sostinę iš kitokio taško. Jei pas jus atvyksta draugai ir norite jiems parodyti geriausius Amsterdamo vaizdus, kodėl gi nepadarius jiems vienos iš šių fantastiškų kelionių laivu? Nereikia būti patyrusiu buriuotoju ar sudėtingos jachtos savininku, kad galėtumėte mėgautis diena ant vandens Amsterdame! Tiesą sakant, yra daugybė įmonių, kurios siūlo nebrangias paslaugas ir malonius laivus, tinkančius visiems biudžetams. Nesvarbu, ar atvyko grupė draugų, ar šeimos narių ir norite susipažinti su kita Amsterdamo dalimi nei jo garsieji paminklai, yra daugybė puikių užsiėmimų, kurie nesugriaus banko, bet vis tiek atrodys ypatingi. Štai 10 nuostabių išvykų laivu su draugais Amsterdame. Pramogos laivais – Laivo-nuoma.lt ir specialisto patarimai.

Kruizas uoste

Jei esate Amsterdame verslo reikalais ir norite pralaužti ledus su kolegomis, kruizas po uostą yra smagus būdas tai padaryti! Šios kelionės – tai reguliariai rengiamos ekskursijos laivu, kurių metu lankomasi judriame Amsterdamo uoste ir dokuose. Uostas yra vienas judriausių Europoje ir turi įdomią istoriją – nuo prekybos prekėmis vietos iki emigrantų gyvenamosios vietos. Kruizas po uostą – geras būdas pamatyti, kaip veikia uostas, sužinoti jo istoriją, taip pat pamatyti, kaip laikui bėgant plėtėsi garsieji miesto kanalai. Kruizas uoste taip pat yra puikus būdas pajusti Amsterdamo miesto centro mastą ir išplanavimą, kuriame dažnai būna šiek tiek painu orientuotis, jei jo gerai nepažįstate. Galėsite dalyvauti ekskursijoje po miesto kanalus su gidu, pamatyti miestą iš vandens ir galbūt net pasiseks pamatyti kelias garsiąsias Amsterdamo gulbes! Po ekskursijos galėsite pasivaikščioti po uostą ir aplankyti žymiausius ir istorinius Amsterdamo objektus, įskaitant žavingus ir istorinius botanikos sodus. Plačiau apie laivų nuomą: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/imones-renginio-organizavimas-laive puslapyje.

Ekskursija laivu "Olandiškas sūris"

Amsterdamo kanaluose stovi baržos, kuriomis tradiciškai gabenamos prekės tarp Nyderlandų ir kitų šalių. Viena iš jų – ekskursija olandišku sūrio laivu, kuri yra puikus būdas daugiau sužinoti apie turtingą ir įdomią Amsterdamo istoriją. Miesto kanaluose stovi daugybė šių valčių, kurios dar vadinamos "grutteriais". Savo vardą jos pelnė, nes buvo naudojamos sūriui ir kitoms prekėms gabenti iš Nyderlandų ūkių į sostinę ir už jos ribų. Galite apsilankyti viename iš šių sūrvežių ir sužinoti daugiau apie jų istoriją, pamatyti, kaip jie veikia, ir šiek tiek užkąsti olandiško sūrio, krekerių ir vyno. Jei Amsterdame lankotės su grupe draugų ir norite nuveikti ką nors kitokio, ekskursija olandiškais sūrio laiveliais yra įdomus, interaktyvus būdas daugiau sužinoti apie miesto istoriją ir kultūrą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044