Traukiantys akį dyzeliniai krautuvai

parašė , 2013-09-26 13:47

Išskirtinio ryškaus dizaino, bei stilingos ir išskirtinės formos dyzeliniai krautuvai tikrai traukia akį, tad jai norite turėti vienetinį krautuvą tiek dėl galimybių tiek dėl išvaizdos šis dyzelinis krautuvas kaip tik tinkamas.

Šiuose dyzeliniuose krautuvuose esanti CAN-Bus sistema užtikrina gerą patikimumą bei įvertina darbingumo galimybes, taigi yra supaprastinamas aptarnavimas, laidų šiame dyzeliniame krautuve taip pat yra mažiau negu kituose, tad tai praktiškai sumažina gedimų pavojų, o jai ir suges mažiau kur ieškoti problemų reikės.

Taip pat šiame modelyje dyzelinio krautuvo yra variklio apsaugos sistema, kuri kontroliuoja alyvos slėgį, bei būklę temperatūros aušinimo sistemoje, jai juntama nesėkmė variklis pats savaime išsijungia ir apsaugo nuo galimos nesėkmės o tada galite jau tvarkyti savo dyzelinius krautuvus. Taigi šiame modelyje valdymo funkcija kritinėse situacijose yra patikima ir standartinė savybė.

Norėdami sumažinti dyzelinių krautuvų kuro sąnaudas galite tai padaryti ganėtinai lengvai, turite sumažinti trečios pakopos reikalavimus ir programoje pasirinkti žemesnės apsisukimų normą, bei nustatyti sukimo momentus, taigi tai galite pasidaryti pats be specialisto, tik laikydamiesi nurodymų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044