Skirtumas tarp tradicinių paskolų ir vyriausybės palaikytų paskolų

parašė , 2013-08-03 21:39

Numatomi būsto savininkai turi daug opcijų svarstyti sprendime, kokia greitas kreditas geriausiai vienijasi su jų finansiniu poreikiu ir tikslais. Ir dažnai galima būti prarandama kreditas svetimos kalbos jūroje, kada nors iš tikrųjų nesuprantant, ką visi įvairūs terminai reiškia.

Kas seka yra pastangos paaiškinti skirtumą tarp dviejų tipų kreditas paskolų, kurios gali būti išimtos pirkimui ar naujų namų finansams iš naujo: tradicinės kreditas ir vyriausybės palaikytos kreditas.

Tradicinių Paskolų Tradicinės kreditas yra kreditas, kurios yra padarytos tiktai privatusiame sektoriuje ir todėl atvyksta be bet kokios federalinės agentūros palaikymo rūšies. Kadangi šitie kreditas paskolų tipai neturi jokio federalinės agentūros palaikymo, jie tipiškai yra linkę turėti aukštesnius mokėjimo grynaisiais ir kredito rezultato reikalavimus, negu vyriausybė rėmė kreditus

Mokėjimo grynaisiais kiekis keičiasi tradicinėms paskoloms, bet tai gali tipiškai būti apytiksliai 10 %. Dabar, jei jūs išimate vidaus paskolą ant namo, kurie kainuoja 500.000$, tai ketina apimti 50.000$ mokėjimo grynaisiais kainą.

Dauguma žmonių tiesiog neturi taip daug pinigų, gulinčių aplink paruoštas būti investuoti. Bet, žinoma, tai nėra atvejis kiekvienam. Jei jūs esate gerai išungtas su dideliu kreditu ir galite leisti sau jį, tai yra galingų stimulų ištyrinėti tradicinės kreditas gavimą. Ne tiktai jūs tikėtina gausite vieną iš geresnių pasiekiamų įkeitimo rašto procentinių atlygių, jūs turėsite ne būtinai užmokėti už privatų kreditas draudimą.

Vyriausybės palaikytos kreditas Atvirkščiai, vyriausybės palaikytos kreditas yra apdraustos per tam tikros rūšies vyriausybės įstaigą. Federalinė Apgyvendinimo Agentūra, Skyrius Veteranų Reikalų ir Gyvenamųjų namų rajono ir Miesto plėtros Skyrius yra tarp trijų vyriausybės įstaigų, draudžiančių šitas kreditus.

Federalinė Apgyvendinimo Administracija (FHA), kreditas yra žymiai populiariausios ir plačiai panaudojo vyriausybės palaikytas kreditus. FHA kreditas sudarė tiktai gana kuklią rinkos dalį vidaus kreditas, kažkur vienuose vienaženkliuose skaičiuose tik prieš kelis metus.

Iki 2011, šitos kreditas dramatiškai pakilo populiarume ir dabar apimti 30 % visos vidaus kreditas, pagamintos. Šis smarkus pakėlimas vyriausybės palaikytose kreditase yra skolingas iš dalies į būdą, kuriuo privatusis sektorius atsakė į apgyvendinimo krizę.

Kadangi vis daugiau namų ūkio buvo mesta į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, skolintojai privatusiame sektoriuje pradėjo suspausti viršuje savo linijas kredito numatomiems naujiems būsto savininkams. Jie taip pat įsteigė griežtesnius reikalavimus ant tipo kredito vertės, kuri leis ruoštis vidaus greitas kreditasi.

Dėl griežtesnių naujų reikalavimų, FHA kreditas dažnai tapdavo vieninteliu pasirinkimu žmonėms, pasirūpinantiems, ruošiasi vidaus greitas kreditasi.

Populiariausia FHA greitas kreditas reikalingas, kad kreditas kreditas gavėjas padėtų bent jau 3 % žemyn, bet 100 % šių pinigų gali atvykti iš išorinio šaltinio. Tai gali atvykti iš dovanos nuo giminaičio, nekomercinės organizacijos ar vyriausybės įstaigos. Taip, bent jau tam tikra prasme, galima gauti FHA paskolą su nuliniais pinigais žemyn.

Yra gausių faktorių, kuriuos turi svarstyti, nuspręsdami gauti ar tradicinę, ar vyriausybės palaikytą paskolą. Bet tos pačios bendros taisyklės prisitaiko. Pirkėjai su geru kreditu turi ištyrinėti tradicines kreditus. Pirkėjai su mažiau negu puikiu kreditu, kurie ieško žemo mokėjimo grynaisiais ir žemai uždaro kainas turi neabejotinai ištyrinėti vyriausybės palaikytos kreditas gavimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044