Sba skolina patarimą verslininkams

parašė , 2012-12-05 16:22

Jei jūs planuojate gauti verslo paskolą su šiais metais, įsitikinkite, kad ištyrinėtumėte pasiekiamas programas SBA (Mažos įmonės Administracija). Kituose paragrafuose, aptarkime patarimus, kurie gali padėti gerinti jūsų galimybę turėti jūsų Mažos įmonės administracijos paraišką greitas kreditasi, kuriai pritariama.

Kreipkitės dėl geriausios programos. Mažos įmonės administracija finansinės kreditas galėjo būti skirstyta kategorijomis pagrįsta skolintų lėšų priežastimi. Yra Mažos įmonės administracijos kreditas programa, tai ypač sukuriama paleidimo kompanijoms tuo metu, kai jūs surasite finansines kreditus, kurios gali būti panaudotos, kad užaugintų ar išplėstų einamąjį verslą. Gyvybinis, kad jūs taptumėte pažįstamas su tam tikromis programomis aplink, kad jūs galėtumėte pateikti paraišką dėl rūšies finansavimo iš tikrųjų verslui

Pažiūrėkite į įstaigų skolinimą. Gyvybinis, kad jūs suprastumėte, kad Mažos įmonės administracija tiesiogiai neaprūpina finansinės pagalbos kompanijoms. Greičiau, tai tiktai siūlo garantiją, kad dalyvautų, profesiniam verslui pritaria tam kreditas. Suraskite skolinančias kompanijas savo vietoje, kurios turi partnerystę, naudodamos Mažos įmonės administraciją. Nepamirškite pažiūrėti į skolinimą įstaigų be daug juos, yra akredituoti per SBA ar Patvirtintą SBA Skolintoją (CLP). Tai tikėtina bus jūsų išrinktas kreditas tiekėjas ar bankas, kuris persiųs paraišką į Mažos įmonės administraciją, imlią Mažos įmonės Administracijos pritarimui.

kreditas Pasiūlymo planavimas. Galimas kreditas tiekėjas galėjo domėtis nustatyti būdą, kuriuo jūs ketinate panaudoti paskolą dėl visa ko, paraiškai pritarti ir tik kaip jūs norite palaikyti užmokestį. Vadinasi, kreditas pasiūlymas apims trumpą reziumė dėl jūsų verslo, tikslus kiekis pasiskolino, jums reikės, ir tik kaip jūs ketinate užmokėti už skolintas lėšas.

Kartu su jūsų pasiūlymu, jūs turite pristatyti tam tikrą detalią informaciją dėl savo kompanijos kaip struktūra verslo, studijavimas finansų, prognozių tuos metus, tarnautojus, santykį su tiekėjais, ir taip toliau.

Paruoškite Dokumentus. Išskyrus kreditas paraišką, papildomai, jūs būsite būtinas, kad pateiktumėte papildomus dokumentus. Peržiūrėkite užbaigtą sąrašą dokumentų, reikalingų SBA nuo jų žiniatinklio svetainės.

Iš esmės, jų elektroninio pašto sąrašas apima asmeninius finansų reikalavimus nuo verslo savininko, verslo finansinius reikalavimus per praėjusius trejus metus, asmeninę ir verslo pajamų deklaraciją per praėjusius trejus metus, finansines prognozes 12 mėnesių, verslo licencijos, ir taip toliau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044