Sąskaita, finansuojanti kapitalą jūsų verslui

parašė , 2016-10-21 22:07

Sąskaita, finansuojanti kapitalą jūsų verslui. Tai yra vienas iš geriausio alternatyvaus finansavimo pasirinkimo. Su šiuo pasirinkimu, jūs neturite tęsti savo rankų ir kelių bankui, maldaujančiam tos kreditas. Kiekis metų, kuriais jūsų verslas buvo aplink nėra jokios pasekmės, ir kredito rezultatas neturi reikšmės.

Kad augintų fondus, finansavimas yra pagrįstas kliento kompanijos kredito istorija.

Kai kompanijos su padorus į didelį kreditą turi klientus, kurie yra ant knygos tam, kad įsiskolintų jiems pinigus, šitos kompanijos gali panaudoti šitas įsiskolintas pinigų sumas ar sąskaitos kaip svirties veikimas greitas kreditasi. Tai yra didelis alternatyvus finansavimo pasirinkimas todėl, kad tai naudoja darbą, tai buvo jau užbaigta, ir kapitalas įsiskolintas ir yra panaudotas, kad gautų pinigus dabar

Tai daužo būtinumą laukti savaitės ir kartais mėnesiai, kad gautų pinigus, kurie atvyksta jiems. Per šį kelią, jie gali gauti pinigus po poros dienų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sąskaitos finansavimas yra protingas, lengvas ir kūrybiškas finansavimo pasirinkimas verslui. Didelis kiekis verslo, kurį sąskaita ar sąskaita jų klientai paprastai vertins šiam finansavimo tipui. Viskas, kas yra būtinas yra Faktorius, su kuriuo jie gali dirbti.

Faktoriaus kompanijos daugiausia ieško kompanijų, kurios turi geros kokybės sąskaitas. Kaip tai dirba yra, kad jie perka šitas sąskaitas pagal žemesnes normas, susirenka ant sąskaitų ir grąžina rinktus pinigus, atimdami mokesčius ir kitus pinigus, kurie buvo panaudoti ant originalaus pirkimo sąskaitų nuo verslo, nuo kurio jie nupirko juos.

Vidutiniškai, sąskaitos yra paprastai perkamos 65 % 95 % jų visos vertės nuolaidai.

Pradžioje, kompanijos gali paimti varpo skambesį finansiškai tačiau jų, yra daug pašalpos. Kompanijos gali gauti savo fondus dienas vietoj laukimo 30, 60 ar 90 dienų.

Daugelyje pavyzdžių, kompanijos nėra padėtyje, kad lauktų į 90 dienų, kad įsiskolintų pinigus jiems. Dėl aplinkybių, jiems reikia pinigų dabar. Jie gali stokoti pinigų dabar, kad užmokėtų už inventorių, atlyginimus, nelauktą kritišką padėtį, pasamdyti naujus tarnautojus, reklamavimą ir kitas išlaidas.

Kompanijos, kurios yra šioje padėtyje yra dažnai laikai, daugiau negu pasiruošę laikytis nukainotos normos ant jų sąskaitų, kad gautų jų fondus tuoj pat. Be to, kompanijos gaus likusią dalį savo sąskaitų žemyn kelias, tokiu būdu tai bus iš tikrųjų ne didžiulis reikalas

Vėl, sąskaitos yra nupirktos pagal nukainotą normą, tačiau, likę grynieji pinigai bus grąžinti jiems po to, kai Faktorius rinko likusias sąskaitas. Visi pinigai kuriuos Faktorius rinko bus, e sugrįžo į kompaniją minus mokesčiai, ir kitos išlaidos turėjo papratimą nupirkti sąskaitas proceso pradžioje. 65 % į 95 %, užmokėtus už sąskaitas, bus taip pat sulaikyti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirkimo užsakymo finansavimas yra kitas pasirinkimas, kuris yra pasiekiamas. Šis pasirinkimas daug panėšėja į sąskaitos finansavimą. Pirkimo užsakymo finansavimas (PO finansavimas) sudaro pirkimą medžiagų, kurių kompanija ketina reikėti, kad užpildytų užsakymą, dėl kurio jie yra sudaryti. Išvadoje, kai kompanija gavo medžiagas, padarė ir pardavė produktą, kompanija tada duoda akciją jų naudos su Faktoriaus kompanija.

Šitas du pasirinkimas yra labai naudingas pagalboje kompanijoms, kurios yra grynųjų pinigų vargšai momento buvime versle, įsitikindamos, kad jų finansinis įsipareigojimas yra sutiktas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044