Pirmas kreditas nekainuoja

parašė , 2013-03-29 08:02

Kolegija yra brangi; tie, kurie nori lankyti koledžą yra dažnai abejojantys, ar tikrai jie gali leisti sau nueiti dėl stačios kainos mokymo, mokesčių ir knygų. Tie, kurie neturi fondų, kad užmokėtų už mokyklą žino, kad jie gali kreiptis dėl dotacijų, stipendijų ir paskolų, bet jie pirmas kreditas nekainuoja nori žinoti jei jie kokybė paskolai, kad užmokėtų už kolegiją. Laimei, beveik kiekvienas ruošiasi tam tikros rūšies finansinei pagalbai studentų paskolos formoje. Yra skirtingų reikalavimų tam, kokiai studentų paskolai jūs tikrai ruošiatės; bet jūs ruošitės kažkam, kas padės jums mokėti už jūsų kolegijos išsimokslinimą.
Privačios studentų paskolos yra vienas studentų paskolos tipas. Sudėtingiau ruoštis šiai paskolai pirmas kreditas nekainuoja negu bet kas kitas. Privačios paskolos yra išleistos bankų ir kitų finansų įstaigų ir reikalingas, kad pretendentas turėtų puikų kreditą. Kadangi daug kolegijos greitasis kreditas studentų neturi jokio kredito – ypač tie, kurie baigė vidurinę mokyklą – ir daugelis turi mažiau, negu puikus kreditas, sudėtinga gauti privačią paskolą. Jei jūs turite draugą ar šeimos narį, kuris turi didelį kreditą ir pasitiki jumis visiškai, jūs galite visada paprašyti, kad jie ko pasirašytų už jūsų studentų paskolą su jumis. Tai padidins jūsų galimybes studentų paskola per privačią priemonę apdovanojimo.

Pirmas kreditas nekainuojaTiems, kurie turi, kad gautų paskolą kitas kelias, jūs turite užpildyti greitos paskolos internetu FAFSA – Laisva Paraiška federalinei Studentų Pagalbai. Ši paraiška yra lengva užpildyti ir gali būti padaryta tinkle ar popieriuje. Tai skolinga kiekvienų metų pradžioje, ir tai daug greičiau, kad užpildytų tai ir pateiktų tai tinkle negu prie popieriaus. Viskas jūs turite užpildyti FAFSA yra jūsų vardas, asmeniniai duomenys, finansinė informacija, mokyklinis kodas ir jūsų tėvo finansinė informacija, jei jūs esate priklausantis studentas. Kai tik jūs užpildote savo FAFSA ir pateikiate tai federalinei vyriausybei, jūs esate gerai ant jūsų kelio į studentų paskolos gavimą.

Federalinė vyriausybė pasiūlo paskolas studentams, pavadintiems Stafford Loans. Šitos paskolos yra pasiekiamos bet kam įrašytam kolegijoje ar universitete Jungtinėse Valstijose, ar jūs turite blogą kreditą ar gerą kreditą ar jokį kreditą. Stafford Loans nereikalingas, kad kreditingumo patikrinimas būtų įvykdytas ant gavėjų; tai pasiekiama kiekvienam, kuris yra įrašytas bent jau pusės laikas kolegijoje. Kai tik jūs užpildote savo FAFSA, vyriausybė nusiųs jums rezultatus taip pat kaip jūsų mokyklą. Jūs tada turėsite galimybę pamatyti, kiek jums davė, ir jūs galite priimti pilną kiekį ar dalinį kiekį, kurio pakankamai, kad apimtų mokymą, mokesčius ir knygas, kurių jums reikia mokslo metus.

Kreipimas dėl kolegijos paskolos yra lengvas; ir didžioji dalis yra, kad jūs neprivalote sumokėti paskolą, kol jūs nebaigiate kolegijos – ar iškrintate ar žemiau pusės laiko kaip studentas. Tai leidžia jums turėti pirmas kreditas nekainuoja laiką, jūs turite pirmas kreditas nekainuoja susitelkti ties mokykla, užuot sumokėjęs jūsų paskolas. Žinojimas, kad yra paskolų, pasiekiamų jums nesvarbu jūsų kredito rezultatas daro kolegiją galimybe kiekvienam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044