Patogus namų vartotojų pasirinkimas – DELL Inspiron 15

parašė , 2013-08-19 09:45

DELL Inspiron 15 nešiojamieji kompiuteriai sukurti namų vartotojams, skirti kasdieninei veiklai ir laisvalaikiui. Įdiegtos naujausios technologijos, tvirtas korpusas ir kokybė už itin patrauklią kainą.

DELL Inspiron 15 klaviatūra yra labai patogi, ja lengva rinkti tekstą, jei tenka ilgiau dirbti nepavargsta pirštų pagalvėlės, klaviatūra sistemingai išdėstyta, su reikiamais tarpeliais, specialių funkcijų mygtukai išryškinti, todėl su DELL Inspiron 15 klaviatūra galėsime greit pareguliuoti ekrano apšvietimą, prislopinti ar visai išjungti garsą, o taip pat dviejų mygtukų paspaudimu iššaukti bevielių ryšių pasirinkimo langą. Ši DELL Inspiron klaviatūra, be to, kad yra labai patogi, bet taip pat ir tvirta, stabili. Renkant tekstą nesijaučia klaviatūros bangavimo, paspaudimai lengvi ir tylūs.

Jutiminė pelė DELL Inspiron 15 nešiojamuosiuose kompiuteriuose pakankamai didelė, su dviem patogiais mechaniniais mygtukais – greitas ir paprastas naudojimas, o matinis paviršius suteikia švelnų slydimą. Jutiminės pelės vietoje intensyviau naudojant DELL Inspiron 15 modelį galima jausti kiek padidėjusia temperatūrą. Tačiau tai nėra blogai, gamintojai to neakcentuoja, bet tai lyg specialiai tam, jog pirštams nebūtų šalta.

Ventiliavimo sistema DELL Inspiron 15 nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra tvarkinga ir stabiliai veikia. Nepageidaujamų temperatūros šuolių nepastebima. Užsiimant intensyvesne veikla su DELL Inspiron 15 modeliu galima pastebėti garsesnį aušinimo sistemos darbą, tačiau tai diskomforto nesukelia. Aušinimas veikia nepriekaištingai ir apsaugo tinklo įrangą nuo perkaitimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044