Patarimai renkantis laiptus namams

parašė , 2019-09-09 17:43

Jeigu jūsų būstas dviejų aukštų, tai neapsieisite be laiptų. Kokie bus laiptai priklauso nuo įvairiausių detalių pradedant turimu pinigų skaičiumi ir baigiant grindų danga esančia šalia laiptų. Teisingai pasirinkti laiptus – atsakingas žingsnis.

Laiptų gamybaLaiptų planavimą reikia pradėti nuo gerai parengto laiptų projekto. Tam, kad šis darbas būtų atliktas tinkamai, reikia surasti tinkamus laiptų projektuotojus. Nors laiptų meistrų yra labai daug, tačiau ne visi yra patikimi ir kvalifikuoti. Jums reikia rasti tokius meistrus, kurie turi ne vieną darbų pavyzdį. Galima ieškoti pateiktoje interneto svetainėje arba prašyti, kad susitikimo metu parodytų pavyzdžius. Taip pat labai gerai, jei galite nuvykti pas buvusius klientus ir apžiūrėti jau įrengtus laiptus. Tai ypatingai aktualu, kai norima įsirengti brangiai kainuojančius laiptus. Taigi, išsirinkę tinkamus meistrus planuokite susitikimą, kurio metu pagal esamą situaciją ir jūsų pageidavimus bus pasiūlyta kokius laiptus geriau įsirengti. Pagal pateiktą laiptų projektą bus paprasčiau numatyti, kaip atrodys laiptinės erdvė.

Laiptai gali būti iš skirtingų medžiagų: medienos, plytelių, laminato, parketo, kiliminės ar vinilnės dangos ir kt. Kuri medžiaga tinkamiausia priklauso nuo tam tikrų kriterijų. Pavyzdžiui, medienos laiptai nors ir vertinami dėl natūralumo, tačiau kaina dažnai nėra teigiamai vertinama klientų. Brangiausios laiptų pakopos bus iš ąžuolo medienos, o norint sutaupyti reikėtų rinktis laiptų pakopas iš pušies. Norintys sutaupyti renkasi kitas medžiagas, pavyzdžiui, samdo plytelių klijavimo meistrus, kurie klijuoja pasirinktas plyteles. Tai praktiškas būdas turėti lengvai valomą ir pigesnę laiptinę. Galima rinktis ir kitas medžiagas, tik reikia atidžiai įvertinti privalumus ir trūkumus. Tarkim, dengiant laiptus kilimine danga bus sudėtingesnė priežiūra, nes kiliminę dangą bus sudėtinga išvalyti nuo dulkių ar dėmių. Galvojant, kurie laiptai labiau tiks, reikia nepamiršti, kad svarbu įvertinti visus privalumus ir trūkumus.

Ne tik tai turi lemiamos reikšmės pasirinkimui. Ne mažiau svarbu tinkamai priderinti laiptus prie kitų namų medžiagų. Tarkim, renkantis laiptų medžiagą, reikia derinti prie šalia esančių patalpų grindų dangos ar langų. Jei namuose mediniai langai, parketo grindys, tai keistai atrodys laiptai iš plytelių ar vinilinės dangos. Nepamirškite priderinti ir spalvų ar raštų. Čia jums praverstų interjero dizainerio patarimai ar laiptų meistrų patarimai. Jie geriau nusimano apie laiptų derinimą prie esamo ar kuriamo interjero. Taip pat nepamirškite rinktis kokybiškas medžiagas, juk laiptus turėsite ne vieną dešimtmetį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044