Pagrindinės banko sąskaitos jaunimui be kreditingumo patikrinimų

parašė , 2013-01-31 11:02

Yra šimtai skirtingų tipų pranešimų, pasiekiamų bankuose ir gyvenamųjų namų statybos bendrijose. Kažkoks pasiūlymas pagrindinės banko sąskaitos, kad padėtų jums valdyti jūsų pinigus.

Kas yra Pagrindinės Banko sąskaitos?

Pagrindinė banko sąskaita leidžia jums gauti pinigus ir mokesčio sąskaitas. Tai gali būti pirmu žingsniu į reguliarios einamosios sąskaitos atidarymą vėliau.

Su dauguma pranešimų jūs galite:

Turėkite savo darbo užmokestį, pašalpą ar mokesčio kreditą, užmokėtą tiesiogiai į jūsų pranešimą

Mokestis čekiuose veltui (bet jūs turėsite laukti prieš kelias dienas prieš pinigus yra pasiekiamas jums, kad išleistų),
Atsiimkite pinigus grynųjų pinigų mašinose su mokėjimo kortele (tai paprastai laisva, bet kai kurios patogumo grynųjų pinigų mašinos daro kaltinimą),

Padarykite grynųjų pinigų atitraukimą Pašto skyriuje

Kad padėtumėte apsispręsti, kuris būtų geriausia sąskaita jūsų, jūs turėsite palyginti skirtingas ypatybes ir apsispręsti, kurie yra svarbūs jums. Niekas iš jų neprašo minimalaus kiekio, kad atidarytų pranešimą.

Kodėl pasirenka pagrindinę banko sąskaitą?

Pagrindinės banko sąskaitos yra suprojektuotos žmonėms, kurie gali turėti sunkumą gavime kitų banko sąskaitų dėl amžiaus, mažų pajamų ar kredito problemų. Nenorintys įeiti į skolą dažnai teikia pirmenybę šitiems pranešimams, kadangi jūs negalite tapti pereikvotas.

Pagrindinės banko sąskaitos normaliai neaprūpina kredito perviršio priemonės ir nesiūlo čekių knygutės ar multifunkcijos čekio garantijos kortelių.

Beveik visos pagrindinės banko sąskaitos siūlo priemonę Tiesioginiam Debetui ir Mokėjimams reguliariai pervedant pinigus. Beveik visi bankai padarys kaltinimą Tiesioginiam Debetui ir Mokėjimams reguliariai pervedant pinigus, kurie nėra užmokėti todėl, kad jūs neturite pakankamai pinigų savo pranešime, kad užmokėtumėte jiems. Bankai gali panaikinti Tiesioginį Debetą ir Mokėjimus reguliariai pervedant pinigus – ir gali net uždaryti pranešimus – jei jūs neturite pakankamai pinigų savo pranešime, kad užmokėtumėte jiems daugiau kaip vienu atveju.

Kaip aš atsiveriu Pagrindinę Banko sąskaitą?

Kai jūs apsisprendėte, koks pranešimo tipas atsidaryti, jūs turėsite gauti stojančiojo anketą iš banko ar gyvenamųjų namų statybos bendrijos.

Dauguma bankų ir gyvenamųjų namų statybos bendrijų padės jums užbaigti formą, ar jūs galite nueiti į savo artimiausią Ryšių Centrą, kur Asmeninis Patarėjas gali padėti. Kai jūs užbaigėte formą, jūs turėsite grąžinti ją su savo įrodymu tapatumo ir adreso įrodymu.

Jūs turite turėti du atskirus įrodymus, eg, vairuotojo pažymėjimas gali būti panaudotas kaip įrodymas ar tapatumo ar adreso, bet negali būti panaudotas abiem. Daugelis bankų turi skirtingus požiūrius į savo identifikavimo reikalavimus jaunesniems žmonėms. Nebūkite įtikinamas atidaryti pranešimą, jūs nemanote, kad jūs sugebėtumėte susidoroti.

Kai kurioms grupėms (apimdamos, bet neapribotas, kad duotų naudos pretendentams, pabėgėliams, ieškantiems prieglobsčio, žmonėms ant išbandymo ir Keliautojams), galbūt, reikia pagaminti specifinius identifikavimo tipus.

Tie su apgaulės įrašu, kas yra nepaleistas bankrotas ar, kai kuriais atvejais, turi beviltiškų skolų įrašą, gali smukdyti jų paraišką.

Visada derinkite aplink banką ar jūsų pasirinkimo gyvenamųjų namų statybos bendriją, kad sužinotumėte jų tikslius reikalavimus tapatumo ir/ar adreso įrodymui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044