Naudojant nuolaidų faktoringo kreditus, kad apsaugotų verslą

parašė , 2013-11-14 10:46

Faktoringas yra dažnai pasirinkimas kovos kompanijoms netradicinio finansavimo reikalingume. Jo tinkamumas dažnai priklauso nuo pramonės tipo, kompanija yra apimta ir tikslus paimtos kreditas tipas. Kai kurie metodai yra tinkamesni negu kiti, priklausomai nuo verslo finansinės padėties. Du bendriausi faktoringo tipai yra nuolaida ir tradicinis. Nuolaidų faktoringo kreditas auga populiarume per tradicinius formatus. Kitoks negu skolinantis vertingas dalykas, apsvarstymas yra duotas poreikiui kompanijų pramonės šakose, kur produktai ir pateiktos paslaugos turi būti tiekti viršuje priekis. Daržininkystėje, pavyzdžiui, prekes turi tiekti laiku ir nesugadintas prieš kliento mokesčius už naštą.
Nuolaidų Proceso faktoringo supratimas paprastai vadina kreipimosi pagalbos finansavimu. Tai leidžia verslo savininkui mokėti grynais už tam tikras prekes ar paslaugas, neturint aukoti kompanijos akcijų. Kiekis, pateiktas skolintojo, priklauso nuo to, kiek pinigų yra būtini ir kiek, kaip laukiama, bus užmokėtas ant būsimų sąskaitų per specifinius klientus. Sąskaitos išrašymas, kad išrinktų klientus gali būti traktuotas skolintojo kai kuriais atvejais, kad supaprastintų procesą ir sutrumpintų laiko grafiką.

Skirtingi paslaugų tipai yra pasiekiami kompanijoms per trečiosios šalies skolintoją, kuris aprūpina nuolaidų faktoringo paslaugas. Firmos, apimtos šio tipo finansuoti programą, leidžia finansavimo kompanijai vaidinti aktyvesnį vaidmenį apsaugojime pinigų, užmokėtų sąskaitos. Buhalterijos paslaugos, pateiktos skolintojo, leidžia kompanijai išleisti mažiau išteklių išsiuntimui sąskaitų gautinoms sąskaitoms ir vietoj to padėti jų pastangas į aprūpinimą darbuotojais tikrai gamybai prekių ar pardavimų su kitais klientais apsaugojimui.

Greitumo skaičiavimai. Kai kurie skolintojai gali turėti pasiūlymą, paruoštą verslo savininkui po tik 24 valandų, kad uždarymas faktoringo paskoloje galėtų būti traktuotas per savaitę. Kompanijoms aukšto reikalavimo pramonės šakose, tai yra kritiška nuolaidų faktoringo kreditas ypatybė. Kompanija, gaunanti paskolą, pakelia įkeistą turtą ir garantuoja, kad skolintojui grąžina. Kai kurie skolintojai leidžia verslo savininkui nusiųsti bagažu per internetinį portalą, kad sužinotų, kada sąskaitos buvo užmokėtos, kad patenkintų paskolą.

Tradicinis Taip pat žinomas kaip ne kreipimosi pagalbos finansavimas, tradicinė faktoringo greitas kreditas yra truputį skirtinga. Tai leidžia trečiosios šalies finansininkui nupirkti specifinius pranešimus. Kai tik nepadarytas sąskaitos kiekis buvo užmokėtas kompanijos kliento, skolintojui užmoka administracinį mokestį ir išleidžia likutį sąskaitos užmokesčio kompanijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044