Naudojant Kaunas investitoriaus imigracijos programa turi prasmę

parašė , 2012-11-25 15:15

Nuostabiai graži Šiaurinės Europos Kaunas miestas yra greičiau strategiškai išdėstyta. Pirma sovietų valstybė, kuri sumažintų jos bambagyslę nuo jos tėvų šalies, t.y., SSRS, Kaunas; iš tikrųjų, yra esantis tiesiai Europos centre.

Didelė visų trijų Baltijos valstybių – ir išreiškiant geografiniu dydžiu, ir išreiškiant gyventojais – Kaunas veikia kaip puikūs ‘Vartai į Europą’. Tai atvyksta, kadangi didelis palaiminimas globaliniams investitoriams, pasirūpinantiems, prasiskverbia per Europos ir pasaulio rinkas kaip tik tada, kai jie tiria įvairias pelningas verslo galimybes tame.

Skelbkite lietuvių Investitoriaus Imigracijos įstatymo įžangą, buvo daug teigiamų palūkanų, parodytų nacijoje imigrantų nuo beveik per Žemės rutulį. Mandagumas svarstoma programa – Investitoriaus Imigracijos Programa Kaunasi – investitoriai iš užsienio migruoja nacijai ir taip pat pasisavina daug, ieškojo Nuolatinės Rezidencijos (PR) šalies padėtis.

Mainais, nors jie turi užmokėti tam tikrą pastovų kiekį apimtai vyriausybei, kuri yra vėliau panaudota, kad pakeltų Kaunas ekonomiką, ir taip pat kurtų darbo galimybes jo žmonėms. Tačiau, antra sąlyga nėra privaloma, sakyti, kaip toks, kurį mes gauname, kad pamatytume atveju, pasakyti, Jungtinės Valstijos.

JAV turi panašią programą. Bet Kaunas investitoriaus programa turi lemiamą kraštą per tai. Minėtoji programa nėra tvirta kaip Amerikos Imigruojanti Investitoriaus Programa, po kuria investitorius turi taip pat aprūpinti darbo vietas bent jau 10 vietinių gyventojų, nepasisekimas padaryti, kuris gali net privesti prie priepuolio EB-5 Vizos, ir, blogesniame, ‘priverstinis’ išėjimas kandidato nuo nacijos.

Tai išskyrus eglutės įžiebimas Kaune taip pat turi gana stabilią ekonominę atmosferą. Tai taip pat siūlo puikią infrastruktūrą verslo ir investiciniais tikslais. Pragyvenimo minimumas yra taip pat ne per aukštai ten, kai kiekvienas lygina tą patį su tais dominuojančiais per kitas Europos nacijas. Sveikatos priežiūros patogumai, pasiūlyti migrantams ir jų vaikams, yra taip pat gana geresni ir taip yra kokybė išsimokslinimo, pateikto tame.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044