Lenkų kalba jūsų verslas, kuriam pritartų mažos įmonės greitas kreditasi

parašė , 2017-11-25 20:17

Kai bankai ir kiti skolintojai tampa griežtesni skolinime mažos įmonės rinkai, jis tik tiktai reiškia, kad jie daro būtinas pastangas sumažinti pavojus ant jų dalies. Jei jūs norite būti pritartas mažos įmonės greitas kreditasi, suprasdamas rizikos įvertinimo procesą, panaudotą bankų, ir skolintojai duos jums geresnę galimybę. Kad ruoštumėtės, tik atsiminkite kitą 5Cs verslo kreditas kvalifikacijos.

Charakteris. Ar kreditas gavėjas yra vertas pasitikėjimo, ar nebūti pritariamas mažos įmonės paskoloms yra įvertintas bankų per jų charakterį. Tai kuriuo kriterijai kreditas pritarimui yra paprastai apima skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas gavėjo asmeninius duomenis tokius kaip verslo patirtis ir žinios, užuominos, išsimokslinimas, asmeninės ir mažos įmonės kredito istorija
Jei jūs galite gauti viską tame kriterijai, poliruoti viršuje, tai jūs esate vienas žingsnis arčiau pritarimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gebėjimas. Verslo pinigų cirkuliacija yra labai svarbi taip pat. Jei jūs turėsite stabilų verslą su stabiliomis pajamomis, bankai pamatys tai kaip gebėjimą užmokėti Tavim dėtas, ir jie laikys, kad jūs esate žingsnis arčiau į pritarimą jūsų mažos įmonės greitas kreditasi. Jie taip pat tikrins, jei jūs turite alternatyvius kelius atmokėjimui.

Įkeistas turtas. Saugumas yra tuo, ko bankai nori jų firmoms. Tai yra, kodėl ten yra gauti verslo kreditas taip pat. Atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo, bankai nori gauti savo investicijas. Įkeistas turtas įvairiose vertingų dalykų formose mažina pavojų bankams ir kitiems skolintojams todėl, kad tai tarnauja kaip kitas atmokėjimo metodas. Įkeistas turtas gali būti kažkuo kaip nekilnojamasis turtas, įranga, inventorius, saugumas, gautinos sąskaitos ir daugiau. Jūs galite aprūpinti pasirašytą dokumentą asmeninės garantijos papildomam užmokesčio patikinimui. Bankai tiek kiek įmanoma nenori lavinti savo teisės pagriebimo ir likvidavimo vertingų dalykų jų kreditas gavėjų, apie kuriuos tiek apsirūpinanti garantija neturi signalizuoti, kad varginantis, jei jūs norite būti pritartas. Daugeliu atvejų, bankai dirbs stropiai su jų kreditas gavėjais, kad surastų atmokėjimo sprendimus atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo.

Sąlygos. Jūsų greitas kreditasi mažai įmonei, kuriai pritartų, bankai taip pat apžvelgia sąlygas, su kuriomis jūs naudojate savo paskolą kaip plėtimui ar naujos įrangos pirkimui. Išorinius veiksnius taip pat svarsto bankai todėl, kad jie gali paveikti verslo gebėjimą atmokėjimui. Šitie faktoriai apima konkurentus, ekonomiką, įsipareigojimus, ir kliento pagrindą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kapitalas. Investicija, kurią verslo savininkas padeda į savo savą kompaniją siunčia žinutę tikėjimo jo verslu. Tai taip pat reiškia jo gebėjimą užmokėti mažos įmonės paskolą. Jei jūs turite reikšmingą gryną vertę ar verslo teisingumą, tai jūs turite geresnes galimybes pritarimo verslo paskoloms. Verslo savininkai, kurie nenori investuoti kapitalą į jų savą kompaniją tiktai sako bankams nesąmoningai, kad jie negali turėti tikėjimo savo verslu taip pat.

Atsiminkite, kad kiekvienas iš šitų 5 Cs yra apžvelgtas bankų, kad padėtų jiems nustatyti pritarimą ar mažos įmonės kreditas atmetimą. Įsitikinkite, kad jūs sugebate apimti visus šituos kriterijus ir poliruoti kiekvienus jų jei galimas taip jūsų mažos įmonės kreditas paraiška, ir pritarimas bus taip lygus kiek galima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044