Kreditas – galimybė pasiskolinti internetu

parašė , 2016-04-30 23:59

Dalykų, kuriuos galime atlikti internetu, egzistuoja tikrai nemažai, tad ir tais atvejais, kada pristinga pinigų, neretai ieškoma galimybių pasiskolinti nuotoliniu būdu. Kreditas – tai vienas paprasčiausių būdų pinigų gauti tuomet, kada jų reikia labiausiai, ir įsitikinsite, kad skolinimosi sąlygos yra iš tiesų paprastos ir palankios. Taigi, jei norite pasiskolinti, pasvarstykite apie galimybę pasiimti kreditą – labai tikėtina, kad atrasite tokią bendrovę, kuri teikia kreditus pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Taigi, ką reikės atlikti, norint gauti kreditą?

Rinkitės patikimą kreditorių

Palanku pasidomėti, kokias kreditus teikiančias bendroves gali rekomenduoti klientai. Kadangi rinktis šiandien tikrai turime iš ko, kiekvienu atveju bus galima atrasti tokią įmonę, kuri skolina pačiomis geriausiomis sąlygomis. Ieškokite klientų atsiliepimų bei rekomendacijų, ir tai tikrai padės jums paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Nors skolinimosi sąlygos yra gana panašios, tačiau tam tikri dalykai gali kiek skirtis: gali būti nustatomas skirtingas amžiaus cenzas, ribojama pinigų suma, kurią galite pasiskolinti, ir t.t. Taigi, kiekvienu atveju svarbu rinktis tokią kreditus teikiančią įmonę, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

KreditasBendrosios nuostatos

 • Kreditai teikiami tik pilnamečiams asmenims – jaunesniems asmenims pinigai nėra skolinami;
 • Dauguma Lietuvos kreditorių skolina tik tiems asmenims, kurie yra mūsų šalies piliečiai;
 • Kreditas gali būti teikiamas tik tiems asmenims, kurie yra dirbantys ir gauna reguliarias pajamas;
 • Pinigai gali būti skolinami tik mokiems klientams – jei turite pradelstų mokėjimų, kreditai negali būti teikiami;
 • Ribojama pinigų suma, kurią klientai gali pasiskolinti – kreditoriai paprastai teikia ne didesnio dydžio kreditus nei 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų. Kas kita, jei imami ilgalaikiai kreditai – visa paskolos suma gali būti kur kas didesnė, tačiau skaičiuojama, kokią pinigų sumą klientas turės grąžinti per vieną mėnesį.

Kaip pasiimti kreditą?

 • Kai nuspręsite, kokią įmonę rinktis palankiausia, galėsite užsiregistruoti jos internetiniame puslapyje. Tai atliekant reikės nurodyti, kokios yra jūsų gaunamos pajamos ir kitus svarbius duomenis, kurie bus reikalingi vertinant jūsų galimybes skolą grąžinti laiku;
 • Pirmą kartą skolinantis iš tam tikros įmonės paprastai yra prašoma patvirtinti asmens tapatybę, ir tai galima atlikti naudojantis internetine bankininkyste. Sugaišite vos vieną minutę, ir tuomet, jei iš tos pačios įmonės skolinsitės ir kitą kartą, to nereikės atlikti pakartotinai;
 • Reikės pasirinkti pinigų sumą, kurią norite pasiskolinti, ir terminą, per kurį turėsite grąžinti pasiskolintus pinigus. Tai atlikę turėsite palaukti, kada jums bus pateiktas atsakymas dėl kredito teikimo. Jei dėl kredito kreipsitės įmonės darbo metu, tokiu atveju galite būti užtikrinti, kad jūsų paraiška labai greitai bus išnagrinėta, ir dažniausiai teka palaukti maždaug 15-30 minučių,kol yra pateikiamas atsakymas dėl kredito suteikimo.

Kada verta skolintis internetu?

 • Nors kreditoriai suteikia tikrai palankias skolinimosi sąlygas, jūs turite būti užtikrinti, kad kreditas bus grąžinamas laiku. Jei netikėtai pristinga pinigų, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti labai palanki;
 • Ne visada yra galimybė laukti, kada bus pateiktas atsakymas dėl paskolos suteikimo, ir ne visada yra galimybė pasiskolinti iš artimųjų, tad kreditas tikrai dažnais atvejais gali būti pačia palankiausia išeitimi;
 • Jei nedidelės pinigų sumos pristinga iki atlyginimo, tokia pasirinkimo galimybė taip pat gali puikiai pasiteisinti. Jums nereikės rūpintis, iš kur gauti pinigų, ir jų galėsite gauti tikrai labai greitai.

Kreditas tikrai pasiteisina tais atvejais, kada yra skolinamasi atsakingai. Internetu pasiimti kreditą gali būti iš tiesų labai paprasta, tad palanku pasidomėti, ką gali pasiūlyti skirtingi kreditoriai, ir netrukus galėsite nuspręsti, kur skolintis yra palankiausia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044