kreditai be pajamų patikrinimo

parašė , 2016-02-04 15:35

kreditas be pajamų patikrinimo yra svajonė apie tuos, kas yra savisamdytas ar kas neturi jokios reguliarios pajamų priemonės. Jūs galite manyti kreiptis dėl kreditas, kur skolintojas neprašo jūsų pajamų įrodymo?! 2000-ųjų pradžioje, kreditas gavėjai galėjo kreiptis dėl tokios kreditas ir natūraliai, daugybė asmenų neįvykdė įsipareigojimų. Todėl, jūs turite ieškoti ilgai ir sunkiai surasti įstaigą, pasiruošusią finansuoti tokią paskolą šiandien.

Vis dėlto, jūs galite sugebėti surasti tam tikrus kompetentingus asmenis, kurie paduos jus tokia greitas kreditas iki tol, kol jūs atitinkate tam tikrus reikalavimus.
Žmonės, kurie skolina kreditus be pajamų patikrinimo.

Yra keli bebaimiai asmenys, kurie nori paimti ant pavojaus finansuoti šitas netradicines kreditus. Fondai atvyksta iš savo savų kišenių ir yra užbaigti milijone ar du – priklausomai nuo skolintojo. Dauguma skolintojų tiktai paskolins 3-5 metus. Kartais, jie gali išdalyti kreditus paketuose. Jūs skolinatės vienas, jie duoda jums kitą po sugrįžimo. Pašalpa tokių paskolų, žinoma, yra, kad jie pražiūri spuoguotą pajamų istoriją. Iš tikrųjų, štai kodėl jūs gaunate juos pirmiausia. Negatyvai yra, kad šitos netipiškos kreditas atvyksta palydėtos didelio procentų atlygio, kad atlygintų pavojų.

Taip, kaip aš galiu gauti tokį?

Net jei jūs buvote savisamdytas visas jūsų gyvenimas, jūs galite vis dar surasti skolintoją, kuris paskolins jums šią kreditas rūšį, bet jums reikia vieno daikto: nepriekaištingas kredito rezultatas. Jūs taip pat turite būti paruoštas tėkšti reikšmingą mokėjimą grynaisiais, kuris gali būti dvigubas (kartais, beveik patrigubėti), ta tradicinių paskolų. Taip, jei jūsų tradicinė kreditas greitas kreditas buvo 6 %, laukite 10 %-12 % netradicinio procentinio dydžio plius atmokėjimo kreditas ir išankstinis apmokėjimas, kurie sklando tūkstančiuose. Šitie dideli procentai baugina daugelį nuo prašymo: užmokesčiai yra aukštesni ir pavojus neįvykdyti įsipareigojimų lygiai kaip aukštai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Jei jūs esate nutartas atkakliai siekti, yra kai kurie pasiūlymai, kurie gali padėti jums:

Įsitikinkite, kad jūs galite leisti sau tai. Tikrai yra Dodd-Frank įstatymas, kuris baudžia skolintojus, kurie eksploatuoja penurious asmenis. (Jie sugrąžina savo pinigus ir paimtas teismui), bet jūs galite pasirodyti bėdoje, jei jūs "rūšis kaip nors" galite leisti sau tai – beveik. Skolinimo istorija pamatė per didelį skaičių žmonių, kurie persekioja chimerą patrauklių namų pirkimo ir perpardavinėjimo, įsivaizduodami grupes dolerių jų smegenyse. Jie skolinasi fondus, racionalizuojančius tai, jie gali grąžinti ir surasti save virstantis į bankrotą. Jūs galite norėti į nuoširdžiai ir realiai sritis jūsų situacija. Galėkite leisti sau jus tas atmokėjimas ir norma?

Pažiūrėkite į savo pajamas. Taip, mes visi norime, kad mes padarytume aukščiau, negu mes, bet jūs iš tikrųjų darote kiekį, kad jūs išdėstėte, ar esate tai paprasčiausiai pajamos, kurių jūs rūšiuojate, daro kartais? Jūs nuolatos sugebate padaryti pakankamai daug, kad jūs galėtumėte užbaigti iki galo paskolą, neneįvykdydamas įsipareigojimų?

Apžvelkite visus papildomus mokesčius tokius kaip mokesčiai, įkeiskite draudimą ir draudimą nuo gaisro. Faktorius šiukšlių kolekcijoje, palaikyme, naudos kainose ir kituose mokesčiuose jungėsi su namais. Pažvelkite į visą paveikslą – nepraleidžia nieko. Jūsų pajamos ir banko sąskaitos gali suvynioti visa tai?

Pasiūlymai

Atvirai, jūsų geriausias pasirinkimas gali būti, kad nueitų tradicinis maršrutas ir reikalautų tradicinės kreditas nuo banko ar kredito sąjungos ar kitos ir panašios skolinančios asociacijos. Lyginkitės, jokio patikrinimo kainos skolina į reguliarią paskolą, paskui prašo "poreikio" sąrašo nuo jūsų skolintojo. Poreikio sąrašas suteiks jums sąrašą dokumentacijos, reikalingos vertinti paskolą. Jūs galite manyti, kad sąrašas yra ne iki tol, kol jūs galvojote. Taip, jūs turite pasirašyti kelių dienų vertę dokumentų, bet palūkanas, ir baigiamosios kainos yra žemesnės. . Ir daugeliui tai yra galutinis rezultatas.

Svarbesnis negu beveik kažkas kita turi atkakliai siekti radimo doro ir kompetentingo brokerio, kuris turi kantrybę paaiškinti niuansus jums, kad ir kaip ilgai tai ima. Geras brokeris padės jums priimti teisingą sprendimą ir duoti jums žemą žemyn teritorijos. Brokeris, iš tikrųjų, gali būti viena iš svarbiausių kreditas proceso dalių, taip įsitikinkite, kad jis yra patvirtintas, labai rekomenduotas, ir doras. Google tyrinėjimas ir galbūt jungimas į sistemą padės jums, jei jūs turėsite kokius nors klausimus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Trumpas.

Tai yra tai daug sunkiau, kad gautų paskolą, kai jūs esate savisamdytas, ir tai neabejotinai ketina planuoti mindyti už tradicinio finansavimo ribų. Skolinimo standartai yra sunkūs. Net žmonės, kurie ruošiasi vidaus greitas kreditasi, mano, kad tai įtemptas gauna tokį šiandien. kreditas gavėjai tipiškai turi aprūpinti dvejų metų vertę pajamų deklaracijos, kuri dažnai tiksliai neatspindi namo paimto savisamdytų žmonių mokesčio. Kai kurie skolintojai supranta; bet nedaugelis daro. Kas padaryti tada? Ir "nustatytos pajamos "be daktarų"" vidaus greitas kreditas ar alternatyvi pajamų patikrinimo greitas kreditas – nors ir kreditas be pajamų patikrinimo – gali būti jūsų geriausiu sprendimu. Nišos skolintojai siūlo jiems. Jums reikės aukšto kredito rezultato (šykštus yra 620). Maksimali greitas kreditas iki vertės yra 75 procentai iki $1 milijono ir 65 procentai į $2 milijonus. Palūkanų norma yra apytiksliai 1 procentiniu punktu aukštesnė negu tradicinė pastovios palūkanų normos greitas kreditas, ir ji yra suformuota kaip 5/1 reguliuojamos normos greitas kreditas.

Kalifornijoje vienišoje, yra 1.7 milijonai savisamdytų kreditas gavėjų, kurie negali gauti finansavimo. Ekspertai mano, kad jie ‘joks daktaras ‘/’išdėstė, kad pajamos’ kreditas yra ateities įranga. Kaip jie kreipiasi į jus?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044