Kieti pinigai, skolinantys Detroite

parašė , 2017-09-07 13:22

Detroitas yra štabas trims pagrindiniams automobilių gamintojams: General Motors, Chrysler, ir Ford. Šitų ‘Didelių Trijų įkūrimas’ pradėjo ekonominį bumą mieste, įvesdamas naujus gyventojus nuo gretimų sričių, daugiausia pietuose, trokštančiuose apsikabinti darbo galimybes. Tai padarė daug, kad stumtų į priekį miesto nekilnojamojo turto verslą, bet yra kitų reikšmingų faktorių per tuos metus, kad investitoriai turi svarstyti anksčiau, negu jie ieškos kietų pinigų Detroite.

Pirmas jų yra miesto vyriausybės įsipareigojimas Detroito pakrantės išvystyme. Municipaliniai planuotojai ir inžinieriai tęsia atlikti atkūrimą ir statybos projektus rajone, kad pakeltų turizmą, kad tai taptų stipriu ekonominiu varikliu miestui. Nekilnojamojo turto rinkos veiklos padidėjimas natūraliai eina paskui nuo to, ypač pasiūlyme ir gyvenamųjų namų pardavinėjime
Investitoriai gali siekti panaudoti savo kietus pinigus tam, kad užsiimtų pirkti-ir-parduoti ypatybių aplink pakrantę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be pakrantės pagerinimo, yra taip pat augančios tendencijos aukštuminių gyvenamųjų pastatų, konstruotų Detroito miesto centre. Tai pasireiškė dėl didėjančio skaičiaus jaunų profesionalų, persikeliančių į miestą. Tai yra ryški rinka sunkios-padėties-ir-sprigto investitoriams, kurie paprastai apima kieto pinigų skolintojo išteklius, kad suprastų investiciją ir derliaus sugrįžimus nuo jos.

Antra, žemo kilimo gyvenamosios vietos, butas, puošnūs rūmai, ir vienos šeimos miesto namai grybauja miesto vakarų ir rytiniuose skyriuose. Kaimynystė, surasta šituose rajonuose, tokiuose kaip Woodward ir Rytai Jefferson, yra charakteringai keista, su istorine reikšme žmonėms Detroite. Fondai, kuriuos investitoriai įsigyja nuo kietų pinigų Detroite gali būti panaudoti, kad atgaivintų pasmerktus ir neturinčius darbo vertingus dalykus šitoje kaimynystėje.

Imigrantai atlieka pagrindinį vaidmenį miesto ieškojime, kad atgaivintų seną kaimynystę, kurią kitaip palieka, kad sulėtintų puvimą jei ignoruotas. Toks yra atvejis Lafayette Parko pietryčių Detroite. Nauji gyventojai su planais ne tiktai, kad atsistatydintų bet taip pat ir įkurtų mažo masto įmones žiūri į Detroitą kaip gyvybingiausią Amerikos miestų. Nepaisant to, miestas giriasi labai aukštu walkability rezultatu. Tai verčia į saugias gatves, žalius risnojimo keliukus, ir švarų orą žmonėms, norintiems pajudėti į Detroitą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, nekilnojamojo turto rinka yra linkę būti meškiškas Detroito miesto tolimoje mestoje kaimynystėje kaip Greenfield, Brightmoor, Rytinis Anglijos Kaimas, ir Livernois. Yra daug neužimtų gyvenamųjų svetainių šitose Detroito dalyse. Vis dėlto, jie yra ypatybės, laukiančios, kad būtų išvystyti artimoje ateityje. Investitoriui, kad gautų naudos nuo ypatybių, esančių šitose vietose, atkūrimas turi būti paleistas traukimo kryptimi gyventojų, kurie yra sužydėjime jų gyvenimų ir įeina į išėjimą į pensiją po penkerių metų, kadangi Detroitas yra reklamuotas, kad būtų geriausias miestas, kad atsistatydintų į.

Šitų investicinių galimybių rodyme, nėra jokio geresnio kelio negu turėjimas sunkiai, pinigų skolintojai lanko vertingą dalyką. Vertė turto, tuo metu, kai darytas oficialaus per paprastą svetainės įvertinimo procesą, yra geriausiai įvertinta kai matytas, jautėsi, ir patyrė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044