Kas sudaro gerą manikiūro rinkinį

parašė , 2021-08-05 23:05

Jei neseniai nusipirkote savo pirmąjį manikiūro rinkinį, tikriausiai pastebėjote, jog ten įrankių yra kur kas daugiau, nei jūs naudojote iki šiol. Bet koks manikiūro rinkinys leis jums pakelti savo nagų priežiūros lygį į dar neregėtas aukštumas. Taip pat, jūs sutaupysite labai daug pinigų, padarydami vienkartinę investiciją į įrangą ir atsisakydami nuolatinių vizitų pas manikiūro meistrus. Kaip bebūtų, kad tokie planai virstų realybe nepakanka vien tik įsigyti manikiūro rinkinį – reikia ir mokėti naudotis kiekvienu jame esančiu prietaisu. Būtent tai padaryti ir pasistengsime jums padėti.

ManikiūrasBene kiekvienas manikiūro rinkinys turi elementariausią, tačiau iš tiesų labai reikalingą įrankį – žirklutes. Su nagų žirklėmis labai paprasta formuoti nagus ir nuolatos palaikyti juos norimo ilgio. Jei tinkamai padirbėsite su žirklėmis, daug mažiau darbo teks daryti su dilde. Po kiekvieno naudojimo rekomenduojama žirkles nuplauti šaltu vandeniu arba alkoholiu – taip jas dezinfekuosite ir užkirsite kelią galimoms nagų infekcijoms.

Kitas itin svarbus duetas kurį turi kiekvienas manikiūro rinkinys – nagų odos priežiūros įrankiai. Prieš pradedant dirbti su negyva oda esančia ant nagų, rekomenduojama ją sudrėkinti ir tokiu būdu suminkštinti. Tam naudokite specialias priemones. Sudrėkintą odelę daug paprasčiau sustumti atgal, o tam naudokite rinkinyje randamą specialų įrankį. Kai šis darbas baigtas, į pagalbą pasitelkite specialų peiliuką, kuris padės nupjauti nepageidaujamą odelę. Su šiuo įrankiu elkitės itin atsargiai, kadangi jis aštrus ir galite lengvai įsipjauti į pirštą. Alternatyva pjovimui yra kirpimas, tačiau šiam darbu reikia dar daugiau įgūdžių – su specialiomis mažomis žirklutėmis oda gali būti tiesiog nukirptą. Tiesa, ne kiekvienas manikiūro rinkinys turi tokį įrankį.

Kuomet nagai jau yra nukirpti iki jūsų norimo ilgio, o nagų odos sutvarkytos, galite pabaigti ir pačių nagų formavimo darbus – tam naudokite dildę. Dažnas manikiūro rinkinys turi net ne vieną dildę, o pagrindiniai jų skirtumai yra dydis ir grubumas. Pradžiai nagus reikia apdirbinėti su grubesne dilde, kadangi ji nagą pašalina efektyviau. Iš kitos pusės, grubi dildė pažeidžia nagus ir padaro juos aštriais, todėl sekantis žingsnis pereiti prie švelnesnės dildės. Ji nebus tokia efektyvi šalinant nagus, tačiau darys tai švelniai ir jūsų nagai bus tokie, kokie norite.

Prisiminkite, jog manikiūro rinkinys yra asmeninės higienos priemonė, todėl nerekomenduotina juo dalintis su kitais, net ir savo šeimos nariais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044