Kaip be perstojo finansuoti jūsų nekilnojamąjį turtą numato 2014

parašė , 2014-04-29 22:27

Mes visi norime lengvų, greitų, nebrangių pinigų mūsų nekilnojamajam turtui…

Taip, kaip mes gauname tokį finansavimą dabar, kai įkeitimo rašto procentiniai atlygiai kyla ir Vartotojas, Finansinis Apsaugos Biuras (CFPB) nustato aukštesnes normas su jų "gebėjimu taip pat grąžina" Kompetentingus kreditas įgaliojimus?

Kaip rangovai, rehabbers, investitoriai ar geriau dar prisitaikėliai, mums svarbu sugebėti gauti pinigus, kurių mums reikia LABAI GREITAM reikalui.

Su daug nekilnojamojo turto investitorių, konkuruojančių ir kuriančių greitą žingsniuotą rinką, laikas, jūs randate reikalą ir kaip greitai po to, kai jūs aprūpinate finansavimą tampa svarbus. Su krintančiais pelno dydžiais ant reikalų, ir palūkanų normų pakilimu, kaip mes saugome save? Kaip mes atsilaikome prieš reikalo pralošimą todėl, kad mes nesugebėjome rinkti fondus prieš kitą investitorių?

Atsakymas turi išvystyti stiprų santykį su skolintoju jūsų rinkose, ir praleisti laiką, jūs įgyjate geresnių reikalų ieškojimą
Ką aš turiu galvoje? Svarbu pastatyti santykį su privačiu pinigų skolintoju!

Yra gėda, kad kieti pinigai yra per brangūs ir nėra gera priemonė finansuoti turtą. Nors kieti pinigai yra brangesni negu reguliarios kreditas, tai tikrai nėra brangu. Tai yra įrankis, ir toks, kuris yra vertas to panaudoti. Ypač nuo palūkanų jus apkaltins mažėjimas ilgainiui, dėl kliento vertybių ir tikimybės.

Taip pat, skirtingai nuo reguliarių paskolų, kurios yra sunkios pasiekti, reguliuoti ir apriboti, kieti pinigai yra greiti ir nuoseklūs. Tai uždaro reikalą, kartais tokiu greičiu kaip kelios dienos, be pinigų žemyn, ir jūsų kreditas neturi net būti geras. Priklausomai nuo turto jūs pristatote, kiek teisingumo yra pasiekiamas, ir kokio ilgio jūs buvote su šiuo skolintoju, scenarijus kaip tai gali būti tikrove, kai jūs pradedate susitelkti ties geresniais reikalais ir panaudoti privatų pinigų skolintoją.

Net nepaisant to, kad tai yra ne visada atvejis, gerai suprasti, kad tai gali būti ir kad jūs galite panaudoti šį įrankį, kad išplėstumėte jūsų portfelį, skirdamas jūsų mokėjimą grynaisiais per dar kelias ypatybes, ar net būdamas gabus finansuoti turtą su niekuo žemyn.

Kaip investitoriai būdami gabus turėti finansavimo šaltinį, kurį mes galime aktyviai panaudoti ir sugebėti remtis yra svarbus. Mes prisiimame riziką daryti verslą, ir kartais tam tikrose rinkose mums smogia sunkiai, ir tai gali skaudinti mūsų verslą dėl problemų, kurios kyla su finansavimu. Mes taip pat nepriimame garsinių sprendimų visada, ir blogos investicijos vyksta.

Tai prives prie mano paskutinio punkto dėl to, kodėl svarbu panaudoti privatų pinigų skolintoją, ir tai yra, jie yra dideli ieškojimo atžvilgiu galimybių ir darbo identifikavime gerų reikalų ir kokios rinkos yra karštos. Tai panėšėja į turėjimą asmeninio nekilnojamojo turto finansinis konsultantas. Jei jie mano, kad reikalas nėra kieta investicija jo nauda, kad sugebėtų paklausti kodėl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044