Ką daryti, kai plaukai ploni?

parašė , 2022-10-04 18:15

Ploni plaukaiGalvojate apie kirpimą arba skutimąsi plikai? Galbūt apie tai galvojote jau kurį laiką ir dabar atrodo, kad atėjo tinkamas laikas. O gal neturite didelio pasirinkimo: galbūt neseniai patyrėte chemoterapiją, galbūt sergate alopecija ar kita plaukų slinkimo liga. Bet kuriuo atveju nuplikimas tikrai nėra sprendimas, kurį reikėtų priimti lengvabūdiškai. Tai gali būti labai rizikinga ir sudėtinga (ypač jei su plaukų slinkimu susiduriate pirmą kartą gyvenime). Vis dėlto, turint tinkamą požiūrį, pasitikėjimą savimi ir paramos tinklą, nuplikimas gali būti ir neįtikėtinai išlaisvinanti patirtis. Štai ką turite žinoti prieš žengdami paskutinį šuolį į beplaukiškumą…Ploni plaukai ir specialisto patarimai.

Nuspręskite, kokios formos norite

Jei ketinate visiškai nusiskusti plaukus, turite iš anksto nuspręsti, kokios formos norite. Tai ypač svarbu, jei turite apvalų veidą, nes dėl aukštakulnių ar apvalių plaukų stiliaus jūsų veidas gali atrodyti dar apvalesnis. Prieš ryžtantis šukuosenai verta paeksperimentuoti su įvairiais stiliais, kad į ją eitumėte atviromis akimis. Jei ketinate šalinti tik dalį plaukų, turite nuspręsti, kiek žemyn norite nusileisti ir kaip lygiai norite, kad likę plaukai būtų lygūs. Skusti galvą iki pirmo ar antro numerio yra greita, tačiau likę plaukai atrodo nelygūs. Jei ketinate kirptis taip trumpai, galite iš karto nuskusti visus plaukus, nes po kelių savaičių vis tiek teks juos skusti iš naujo.

Susiraskite stilistą, kuriuo pasitikite

Jei ketinate plaukus šalinti mašinėle, labai svarbu turėti gerą stilistą. Jums reikia žmogaus, kuris turi patirties dirbant su žmonėmis, kurių plaukai atauga po chemoterapijos ar kitų gydymo būdų, sukeliančių plaukų slinkimą. Jie turi žinoti, kaip elgtis su alopecija sergančiais žmonėmis, ir turėti patirties, kaip elgtis su žmonėmis, kuriems buvo atlikta didelė operacija arba kurie serga odos ligomis, pavyzdžiui, psoriaze. Kai kurie stilistai specializuojasi dirbdami su nuplikusiais arba kitokių formų plaukų slinkimo atvejais. Tai labai specializuota sritis ir ne kiekvienas gali ja užsiimti. Jums gali tekti pasiteirauti, kad rastumėte patikimą žmogų savo vietovėje. Jei turite draugą ar šeimos narį, kuriam buvo šalinami plaukai, galite paklausti, kas juos kirpo. Tas pats stilistas gali būti geras ir jums, tačiau to nedarykite prielaidų. Turite patys patikrinti asmenį, kad įsitikintumėte, jog su juo jaučiatės gerai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044