Išsiskiriantis iš minios Toshiba kompiuteris

parašė , 2013-09-10 13:27

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai – skirti išsiskirti iš minios. Elegantiška šlifuoto aliuminio apdaila apsaugos Jūsų nešiojamąjį kompiuterį nuo įbrėžimų bei pirštų antspaudų. Patikimas ir ilgaamžis Toshiba Satellite L855 serijos nešiojamasis kompiuteris, išorėje kietas ir plonas, viduje jis praturtingas pajėgiausiomis naujausios technologijos programomis, procesoriumi, grafikos plokštėmis bei kietuoju disku iki 1TB.

Toshiba Satellite L855 nešiojamieji kompiuteriai turi du USB 3.0 ir vieną USB 2.0 prievadą, skirtą greitam duomenų perdavimui. Tai labai pravartu, norint perkelti didelius filmus į arba iš savo kietojo disko, arba norint įkelti nuotraukas iš savo fotoaparato ar mobiliojo telefono. USB Sleep-and-Charge programėlė leis Jums įkrauti savo mobiliuosius įrenginius net tada, kai kompiuteris bus išjungtas. Bluetooth 4,0 programėlė viduje reiškia, jog Jūs galite sinchronizuoti savo mobiliuosius įrenginius be laido, ar atlikti vaidzo skambučius su belaide laisvų rankų įranga greičiau, nei kada nors anksčiau. HDMI bei RGB jungtis suteiks Jums maksimalų lankstumą jungiantis prie kitų prietaisų.

Toshiba Satellite L855 serijos nešiojamieji kompiuteriai turi klaviatūrą, kuri atsako į piršto paspaudimą, tad galėsite lengviau atsipūsti renkant ilgą tekstą, ar dirbant.

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai su aliuminio konstrukcija, išlaiko savo išvaizdą net ir intensyviai jį naudojant.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044