Ilga diapazono orų prognozė mums

parašė , 2012-11-21 08:52

Kitose šalyse, gamtinės sąlygos gali lengvai būti nustatytos. Tačiau, JAV, tai gali būti sudėtinga užduotimi. To priežastis yra daugiausia JAV, yra didelė šalis, ir tai padaloma į daug ir skirtingos sritys. Gali būti kai kurie daiktai, kurie yra panašūs su skirtingais rajonais. Pavyzdžiui orų prognozė rajonuose viršutinėje šalies dalyje tikėtina turės šaltą ir šlapią klimatą, tuo metu, kai žemesnis dalies šaldytuvas, bet vis dar patogus. Apskritai, tai gali pasakyti tačiau, dėl skirtingų reiškinių, vykstančių mūsų pasaulyje, sudėtinga nustatyti tai, į ką oras ketina panėšėti.

Yra jau daug stichinių nelaimių, kurias išpranašavo ilgalaikė orų prognozė JAV. Kiekvienas būtų nesena ugnikalnio veikla visame pasaulyje. Labai stiprus ir naikinamasis žemės drebėjimas, kurie smogia Japonijai šiais metais taip pat paveikia globalinį orą. Taip pat, žemės drebėjimas Indonezijoje prieš kelis metus pakeitė žemės sukimąsi truputį. Šita tragedija gali būti maža, bet tai gali atnešti didelius kiekius poveikio į pasaulį ir gali būti faktoriais, kad pasikeistų orai ant ilgo prabėgimo.

Svarstykite, kada ugnikalnio išsiveržimas įvyksta. Per išsiveržimą, ugnikalnis išleidžia didžiulį kiekį karštos, išlydytos lavos ir proveržių uosių į orą. Į tuos uosius neįeina tik vieną dieną. Tuo metu, kai orai Kaune egzistuoja, jie gali paveikti debesis ir debesies sudarymą, galbūt didėdami ar mažindami kiekį nusėdimo, kurį debesis gali skleisti. Net katastrofa, kuri nėra natūrali gali vis dar turėti aplinkos padarinį. Atominės elektrinės, kurios galbūt tekėjo ar susprogdintos gali sukelti pražūtingus pakeitimus į aplinką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044