Havajų oras marše

parašė , 2013-01-28 12:21

Išleiskite mane pradėti šį straipsnį, sakydamas, Havajai turi gražų klimatą ištisus metus. Ir yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galėtumėte norėti žinoti apie Havajų orą kovą. Tuo metu, kai orai Druskininkuose ant Valstijų Jungtinių žemyne esančios valstybės dalies yra paprastai ganėtinai audringas ir vėsus kovą, orai Druskininkuose čia yra apskritai ganėtinai gražus.

Havajai tikrai turi daugiau vienas negu viena klimato sritis, bet jei jūs aplankysite pietų ar vakarų krantą bet kurio iš Havajų salų, jūs tikėtina patirsite šiltas dienas žemais 80-aisiais ir vakarus aukštais 60-aisiais. Vidurkis aukštai Honolulu (saulėtas pietų krantas) kovą yra 82° ir vidurkis žemai yra 67°. Vidurkis aukštai Kaneohe (rytinė pusė, kuri gauna partijas daugiau lietaus) yra beveik identiškas: 82° aukštai ir žemai yra 66. & deg;

Kaip bet kokiu kitu metų laiku, Havajų orai Druskininkuose kovą keisis su pakėlimu. Jūs galėtumėte vis dar pamatyti sniegą užbaigiant Didelės Salos Mauna Kea kovą!

Havajuose, kovas nukrinta žiemos sezoną, bet kadangi jūs galite pamatyti nuo temperatūros, aš tik paminėdavau, žiema Havajuose nėra žiema ant žemyne esančios valstybės dalies (jei jūs nesate Arizonoje!) .

Havajai turi tiktai du sezonus: žiema ir žiema. Vasara yra nuo balandžio orai Kaišiadoryse imtinai, ir žiema yra nuo spalio iki kovo imtinai. Yra du svarbiausi skirtumai tarp žiemos ir vasaros. Lietus ir temperatūra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044