Gelbėjimas jūsų 20 % mokėjimui grynaisiais

parašė , 2013-06-20 12:41

Namų pirkimas gali būti gąsdinimo užduotimi. Teisingos vietos radimas yra tik pradžia. Kur yra jūs ketinantis pasiūlyti pinigus mokėjimui grynaisiais. Iš tikrųjų, Tai turėjo būti jūsų pirmu žingsniu, anksčiau negu jūs net pradėjote ieškoti namų. Mūsų 24/7 greitoje atsilyginimo visuomenėje, mes dažnai pražiūrime tai.

Jei jūs suradote puikius namus, ir nepradėjote jūsų gelbėjimo mokėjimui grynaisiais, jūs galite norėti ištyrinėti VA vidaus paskolą ar Žemės ūkio kaimiškos išsivystymo programos Skyrių. Derinkite aplink savo brokerį ar skolintoją, kad pamatytumėte tai, kas kitas pasirinkimas gali būti pasiekiamas jums. Jie yra, galų gale, ekspertai. Tai yra jų interesų manyti, kad teisinga programa padeda jums.
Jei jūs nesuradote namo dar, ir galite verstis keliais pats kontrolė porą metų, Jūs galite sutaupyti viršuje pakankamai daug esminiam mokėjimui grynaisiais ant kreditas. Galbūt net Pilni 20 procentų žemyn, kurių labiausiai tradicinės kreditas reikalingas be Privataus kreditas Draudimo.

1. Padėkite Vardą ant Savo Pinigų – kvaili Garsai, bet tai yra labiausiai pagrindinis būdas sutaupyti. Jei jūs neturite biudžeto vietoje jūsų mėnesinėms išlaidoms, jūs turite gauti tokį. Yra daug programų, kurias jūs galite panaudoti, kad padarytumėte tai lengviau. Bet pirmas žingsnis turi užrašyti visus jūsų pajamų šaltinius ir paskui atimti lauke visas jūsų sąskaitas. Jūs turite atsargoje kokius nors pinigus? Jūs turbūt darote. Kas yra ten, kad jūs galite padėti į santaupas? Jūsų mėnesinės sąskaitos turi pasilikti beveik tas pats mėnuo į mėnesį. Apsispręskite, kiek jūs galite leisti sau sutaupyti, ir vadinti tai "sąskaita", Kurią sąskaita turi būti mokama kas mėnesį.

2. Padarykite Tą Pinigų Darbą Jums – Kai tik jūs pavadinote pinigus, ką jūs ketinate padaryti su juo? Prikimškite tai čiužinyje? Jei jūs padedate tai į taupomąją sąskaitą, kuri gauna 1 % ar mažiau per metus, jūs galėtumėte be to sulaikyti tai savo čiužinyje. Jūs norite, kad jūsų pinigai pelnytų. Jūs galite norėti kalbėti su jūsų bankininkystės įstaiga apie didelės išeigos taupomąją sąskaitą ar pinigų rinkos pranešimą. Jūs galėjote žiūrėti į papildomo 5 % APY ant jūsų pinigų įvedimą. Kitas pasirinkimas būtų indėlio pažymėjimas. Kompaktinis diskas gali uždirbti jus daugiau pinigų, bet nėra kaip skystis, reikšdamas, kad jūsų prieiga prie grynųjų pinigų yra apribota, jei nenumatytas blogiausias atvejis turi iškilti.

3. Nustatykite savo Prioritetą – Kaip blogai jūs norite jo? Kas yra jūsų tikslas? Yra jūs pasirūpinantis perkate namus po 2 metų? Ar dešimt metų? Su vidutine namine 200.000$ dolerių kaina, 20 % žemyn yra 40000$. Jei jūs žiūrite į dešimt metų pasirinkimą, jūs turbūt turite laiką. Jei jūs žiūrite į dvejų metų pasirinkimą, jūs galite norėti gauti antrą darbą. Ne populiarus pasirinkimas, bet, kaip blogai jūs norite to? Picos pristatymo žmonės gali lengvai uždirbti 20.000$ per metus. Tai yra tik klausimas nustatyti jūsų prioritetą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044