Kompiuteriu dalys

Didmeninės kompiuterių dalys – gerų reikalų gavimas

parašė , 2013-01-02 12:45

Jūs pastebėjote, kad labiausiai firminiai kompiuteriai šiandien tapo labai brangūs? Jei jūs turite, tai jūs turbūt apsipirkote rinkoje naujai kompiuterinei sistemai. Jūs galėtumėte būti sutrikdytas, kodėl jie yra taip brangūs, kai kainos nukrito tam tikruose sektoriuose, kurie prisideda prie sukūrimo iš kompiuterių. Pavyzdžiui, atminties kainos smogė visam laikui žemai. Tai yra dėl pakėlimo pramoninėse atminties gamintojų apimtyse.

Motinos valdybų ir kitų įvairiarūšių Kompiuterių dalys kainos taip pat mažėjo žymiai. Gerai, jūs turite atsiminti, kad firminiai kompiuterių gamintojai yra versle, kad gautų jų savą naudą. Štai kodėl geri kompiuteriai lieka brangūs nepaisant sumažėjimo, kurį mes liudijome.

Laimei, jūs galite vis dar padėti sau iš geros kompiuterinės sistemos šiomis dienomis. Jūs galite padaryti tai prie sourcing jūsų kompiuteris nuo dilerių, kurie specializuojasi didmeninėse kompiuterių dalyse. Daug žmonių yra sourcing lauke ir jų savo kompiuterio per didmenines
statyba. Tačiau, kai kurie žmonės mano, kad šitos dalys yra kai kuriuo atžvilgiu žemesnės į dalis, pasiekiamas firminiuose kompiuteriuose. Kad būčiau doras, aš turėjau papratimą būti vienu iš tų žmonių.

Praeityje, aš maniau, kad pigūs ir neefektyvūs kompiuterių dalių gamintojai naudoja didmenines kompiuterių dalis, kad iškrautų jų žemesnę akciją ant neįtariančių klientų. Tačiau, mano vaizdai apie šią svarstomą problemą pasikeitė, kai mano kompiuteris iširo. Aš gavau citatą, kuri buvo labai aukšta, kai aš paėmiau tai įgaliotam dileriui. Aš neturėjau jokio pasirinkimo, kaip tik nueiti pas vietinį didmeninį Kompiuterių dalys dilerį todėl, kad mano fondai yra žemi, ir aš iš nevilties turiu taisyti savo kompiuterį.

Aš buvau nustebintas, kai aš pamačiau, kad šis didmeninis Kompiuterių dalys dileris turi savo savą remonto paslaugą. Remonto citata kurią aš gavau buvo frakcija to, ką įgaliotas dileris davė man po to, kai jie atidarė mano kompiuterį ir diagnozavo problemą. Natūraliai, aš buvau smalsus dėl to, kas sukūrė skirtumą, tokiu būdu aš įtartinai sekiau didmenines kompiuterių dalis akimis ant parodymo. Dileris pajuto, kad aš buvau įtariamas, tokiu būdu jis atidarė mano kompiuterį, kad parodytų man, kad atsarginės dalys buvo tas pats su tuo, ką mano egzistuojantis kompiuteris turėjo. Jis noriai paaiškino didmeninį kompiuterių dalių verslą man, kai aš paklausiau jo, kaip tai buvo galima.

Jis kantriai paaiškino, kad kompiuterių dalių gamintojai paprastai gamina daugiau dalių negu reikalingas prie užsakymo iš firminio kompiuterių gamintojo. Tai yra būdinga kokybiška kontrolės ypatybė, kuri garantuoja, kad staigus pageidaujamas proveržis ar kokybiška krizė gali būti traktuotas skubiai ir efektyviai. Kai užsakymas yra apdirbtas be Ausinės, papildomos dalys yra tada iškrautos dileriams didžiulei nuolaidai. Šitos lygiai geros kompiuterių dalys yra tada parduotos už nuolaidą vartotojams kaip jūs ir aš.

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044