Iejimas sunims pro duris

Šuns namo durys daugiau negu tik atsidaro ir užsidaro

parašė , 2012-11-21 09:33

Šuns Namo Durys susideda iš daugiau negu transporto priemonė tam, kad tik, kad atsidarytų ir užsidaryti. Teisingas, jūs norite, kad jūsų prijaukintos durys atsidarytų ir suartėtų su lengvumu; šunys turi sugebėti įeiti ir lauke be bet kokių problemų. Bet šitos durys taip pat duoda jūsų numylėtiniui patogumo ir saugumo prasmę. Tuo metu, kai jie galbūt netrokšta privatumo, kad mes, kuriuos žmonės kartais daro, jie tikrai mėgsta būti apsuptoje erdvėje retkarčiais.

Aš esu įsitikinęs, kad jūs pamatėte šunis suraitant po stalu ar panašiais baldais. Kai kurie šunys iš tikrųjų kaip tai, kai yra antklodė per vieną, ar visus, pusių. Tai yra todėl, kad jie instinktyviai nori tam tikros rūšies pastogės, net namuose. Kai lauke, šuns namai ir jų durys aprūpina tą apsuptos pastogės tipą. Tokiame mažame rajone, jie neturi būti pastoviai budrūs, neleisdami akies ant kiekvienos pusės.

Pasirinkdamas prijaukintas duris tarp visų namo šuns durų, kad pasirinktumėte iš, svarstykite tai, kam jūs norite prijaukintų durų. Yra tai tik stiliui ir kažkam jūsų šuniui, kad įeitų ir iš? Ar tai yra prijaukintos durys, kad neleistų elementų – būti tuo lietus, stiprus vėjas, šaltis, ar sniegas? Jei tai yra pastarasis, paskui pasirinkti jūsų prijaukintas duris atitinkamai. Įsitikinkite durys, į kurias jūs žiūrite, yra gana tvirti, kad neleistų stiprių ir vėsių vėjų, taip pat kaip drėgmės.

Kad gautumėte geriausias Šuns Namo Duris, įsitikinkite, kad jie tinka! Jūs nenorite šuns durų, kurios yra per didelės. Jei jie bus, tai jūsų šuo nesugebės įeiti ir lauke. Taip, jūsų numylėtinis gali sugebėti įeiti, bet kadangi prijaukintos durys yra taip didelės, tai suklups ant vidaus ir nesugebės siūbuoti atgal. Prastai tinkančios namo šuns durys neleidžia jūsų šuniui išjungti šuns namą.

Jūs taip pat turite įsitikinti, kad durys nėra per mažos. Tuo metu, kai įėjimas ir lauke nebus problema todėl, kad durys lengvai siūbuos, turėdamas per mažas duris nugalės jos tikslą. Jūs norite, kad durys neleistų atšiauraus oro, ir jei tai per maža, lietus, vėjas, ir tikrai šaltis lengvai pateks į vidų šuns namo. Tai taip pat nugali šuns namo tikslą, kadangi jie, kaip manoma, apsaugo jūsų šunį nuo oro.

Šuns namai yra taip pat didelė vieta sulaikyti šuns lovas. Šunys jaučiasi labai rūpinti tam, kai jie turi statybinės prekės. Šuns lovų talpinimas viduje daro šuns namus jaukius ir duoda šunis, taip labai reikėjo saugumo jausmo. Tai yra taip pat instinctual tame, šunys natūralioje aplinkoje teikia pirmenybę kažkokios rūšies guoliui. Tik žvilgsnis į vilkus – šunų artimiausias giminaitis. Jie stato guolius, kad sulaikytų šuniukų seifą. Jie taip pat nemiega po atviru dangumi atidarytame, kadangi tai galėjo pristatyti tam tikrus pavojus.

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044