Asmeninių paskolų tipai

parašė , 2016-01-04 23:00

Gali būti laikas gyvenime, kai asmuo turės pasiskolinti paskolą nuo banko, kad patenkintų kažkokį norą ar aplinkybę. Kai prieita prie asmeninio finansavimo yra daug tipų jų pasiekiamų žmonėms, kurie gali išrinkti paskolą pagrindu jų poreikio ir jų apmokėjimo gebėjimo. Asmeninė greitas kreditas yra tipas finansuoti pailgintas finansų įstaigų, kurios gali būti pasiskolintos įvairiais tikslais. Šiomis dienomis, skelbimas pažinčių skyrelyje gali būti gautas iš:

a) Bankai

b) Kredito sąjungos

c) kreditas kompanijos plytoje ir cemento skiedinio vietose ar tinkle

Šitos kreditas gali būti sugrupuotos į dvi kategorijas, kurios apima;
1. Gautos Asmeninės kreditas

Gautos asmeninės kreditas reikalingas papildomo palaikymo. Labiausiai apgaubia pateiktą įkeistą turtą, yra tokie dalykai tokie kaip:

a) namai

b) valtis

c) automobilis

d) Kitas finansinis turtas

Scenarijuose, kur kreditas gavėjai nepajėgia apmokėti kreditas kiekį finansų įstaigoms, jis yra šitų vertingų dalykų nuosavybės susigrąžinimo priežastis, ir kreditas gavėjai praranda juos į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Negarantuotos Asmeninės kreditas

Antra, negarantuota greitas kreditas nereikalingas jokio papildomo palaikymo ir yra pagrįsta kreditas gavėjo kredito verte. Tačiau, tai tikrai turi aukštesnę normą palūkanų dėl apimtų pavojų. Atvejais, kai apmokėjimas nėra pateiktas, skolintojas ar finansų įstaiga renkasi teisėtus reikalavimus.

Kai kurie iš populiarių tipų asmeninių paskolų, kurias daug žmonių ima kažkokiame punkte jų gyvenimuose apima:

A. Trumpalaikės Asmeninės kreditas

Šis asmeninės skolos tipas reikalingas budrumo, kadangi tai turi palūkanų didelį procentą. Viena iš pagrindinių priežasčių didesnei palūkanų normai yra faktas, kad šitų paskolų atmokėjimo periodas yra trumpas. Tie asmenys, kurie skolinasi trumpalaikes asmenines kreditus nuo internetinių paskolų pasiūlymo kompanijų galėtų sugebėti pasiskolinti taip žemai kaip tūkstantis penki šimtai dolerių prieš šitas kreditus. Taip pat kai kuriais atvejais, finansų įstaigos, siūlančios šitas kreditus, galėtų paprašyti įkeisto turto be to.

B. Home Equity Skelbimas pažinčių skyrelyje, Finansuojantis

kreditas gavėjai su pakankamai teisingumo ant jų namų gali pasirinkti asmenines kreditus prieš savo namus, kurie paprastai turi žemą palūkanų normą. Pagrindinė priežastis palūkanų žemam kursui yra faktas, kad pinigai, pateikti skolintojo, yra gauti per namus kaip vertingas dalykas. Tačiau, kreditas gavėjai, kurie turi gebėjimą grąžinti šitas kreditus sugebės mėgti gauti didesnę pinigų sumą su ilgesniais įdėtų lėšų grįžimo terminais, leisdami juos turėti mažesnį aukščiausios kokybės kiekį. Tačiau, tie kreditas gavėjai, kurie nepajėgia padaryti apmokėjimą praras savo namus į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą.

C. Greita Grynųjų pinigų Pažangos greitas kreditas

Greitos grynųjų pinigų pažangos kreditas yra taip pat negarantuotos asmeninės kreditas, kurios yra pasiekiamos kreditas gavėjams, kuriems reikia pinigų skubiu pagrindu. Yra ypatingų finansų įstaigų, kurios siūlo šitas kreditus ir nereikalingas kreditingumo patikrinimo ar net įkeisto turto prieš pasiūlytas kreditus. Tačiau, dėl apimtų pavojų, šitos finansų įstaigos turi palūkanų didelį procentą. Taip pat, atveju įsipareigojimų nevykdymo, kreditas gavėjai galėtų baigti tuo, kad mokėtų trys kartai, viršininko kiekis pasiskolino. Šitos kreditas turi būti apmokėtos trukmės viduje dviejų savaičių dauguma atvejų, bet turi labai lengvas taikomąsias taisykles.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

D. Joks Kredito Skelbimas pažinčių skyrelyje, Finansuojantis

Žmonės, kurie neturi jokios kredito istorijos dažnai nepasirenka jokių kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų. Finansų įstaigos, kurios plečia šitas kreditus netikrina savo kreditas gavėjų kredito istorijos. Tačiau, norma palūkanų šitoms paskoloms galėtų būti ant aukštesnės pusės. Tie kreditas gavėjai, kurie pasirenka šitas kreditus turi įsitikinti, kad perskaitytų terminus ir sąlygas kruopščiai anksčiau kreipimas dėl šitų paskolų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044