Asmeninės kreditai palūkanų normos – daiktai atsiminti

parašė , 2016-09-03 19:23

Asmeninė greitas kreditas su banku yra daug skirtinga tada tradicinė kreditas greitas kreditas. greitas kreditas yra greitas kreditas, kurią jūs gaunate, kai jūs perkate namus, tokiu būdu ji turi kažką apčiuopiamo, kad palaikytų pinigus. Jei jūs nesumokate kreditas tada, bankas gali paimti jūsų namus ir parduoti juos, kad sugrąžintų jų pinigus.

Jei jūs turite asmeninę paskolą tada nėra nieko, kurį bankas gali padaryti išskyrus bandymą kviesti jus ir paprašyti pinigų atgal, kai jūs nemokate savo kreditas. Kitas žingsnis iškeltų jums bylą ar padėtų liesą ant turto, kurį jūs galėtumėte turėti taip, jie gali galbūt pasiekti, kai kurie iš jų pinigų sugrįžo.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiek Bankas Duos Man Asmeninei greitas kreditasi?

Yra daug faktorių, kurie įeina į žaidimą šiam skaičiavimui, bet svarbiausias yra jūsų skola į pajamų santykį. Tai yra formulė, panaudota banko, kad nustatytų, kiek jūs galite leisti sau mėnesiniam užmokesčiui. Tada jie gali lengvai pamatyti tai, ką jūs galite gauti greitas kreditasi. Jūs turite panaudoti kreditas kalkuliatorių todėl, kad tai parodys jums, kuo mėnesinis užmokestis būtų per bet kokį metų kiekį. Jūs galite valdyti kelis skirtingus skaičiavimus, kad pamatytumėte, koks jūsų geriausias kreditas pasirinkimas yra.

Panašus į kreditinės kortelės kompanijas, bankai nemėgsta paskolinti lauke daug daugiau kaip 20.000$ asmeninei greitas kreditasi dėl priežasčių, įrašytų į sąrašą virš. Tačiau, jei jūs jau valdote namus tada, jūs galėtumėte ištyrinėti naminę teisingumo paskolą. Palūkanų normos yra daug žemesnės, ir jūs galite gauti daug daugiau pinigų nuo to. Tačiau, nuo 2010 dauguma skolintojų tiktai leidžia jums gauti naminę teisingumo paskolą iki 80 % namų vertės, jei ir tik jei jūs turite taip daug mokėtas grynaisiais jau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Todėl, jei jūs turite 200.000$ namus, ir jūs įsiskolinate 150.000$, tai yra, kaip tai dirba. 80 % 200.000$ yra 160.000$. Tada atimkite kiekį, kurį jūs įsiskolinate ($160.000-150.000), ir jūs užbaigiate su galimu l, kurį JIS skolina pasiekiamų 10.000$.

Įsitikinkite, kad jūs atkreipiate dėmesį į dabartinių palūkanų normą asmeninėje paskoloje todėl, kad jie yra labai aukšti. Priežastis normos yra taip aukštos yra, panaši į kreditinę kortelę, nėra nieko, kad palaikytų paskolą. Daug žmonių įeina į šitas kreditus ir tik liaujasi mokėti jiems. Vienintelis kelias bankui, kad sugrąžintų jų pinigus yra toks, jei jie ima jus teismui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044