10.000$ asmeninės kreditai yra pasiekiamos, net su blogu kredito reitingu

parašė , 2013-12-27 16:26

Tinkamumas paskolų nuo įkurtų skolinančių įstaigų yra premijoje. Bankai yra labiau svyruojantys negu kada nors anksčiau, tokiu būdu vartotojai su blogais kredito reitingais yra priversti galvoti už dėžės, kad surastų finansavimą, jiems reikia. Tai ypač teisinga stambioms sumoms, kaip 10.000$ asmeninė greitas kreditas.

Tuo metu, kai teisinga, kad pretendentai turi sunkumų, tai taip pat reiškia, kad kūrybiškesnis finansavimas, užbaigtas anksčiau nežinoma pašalpa, yra atrandamas. Ir tiems stambios sumos reikalingume, gebėjimas gauti kreditas pritarimą nepaisant blogo kredito yra tikrai geros žinios. Bet kuo alternatyvos yra tradiciniams skolintojams, iš kurių mes galime išsirinkti?
Kaip su visomis negarantuotomis asmeninėmis paskolomis, reikia įtikinti skolintojus, kad jų pinigai bus grąžinti visiškai, užbaigti su palūkanomis. Taip, siūlydamas kažką, kad padėtų statyboje, kad draudimas yra pagrindinis aspektas į sėkmingą paraišką.

Draudimo formos

Artėjime prie skolintojo, tai yra gera mintis pasiūlyti kažką saugumo keliu, bet tai savyje savarankiškai gali būti iššūkiu. 10.000$ asmeninei greitas kreditasi, pavyzdžiui, reikia surasti dalyką, kuris yra vertas 10.000$ ir pasiūlyti tai kaip kompensaciją skolintojui, kai atmokėjimas negali daugiau būti padarytas.

Priimtino saugumo formos apima automobilius, papuošalus ir net naminį teisingumą. Jie gali visi padėti gauti pritarimą nepaisant blogo kredito, bet galų gale palikti kreditas gavėją, rizikuojantį kažkuo vertės savarankiškai. Alternatyva turi surasti pasirašantįjį kartu su kitais, kuris sutiks, kad atsakomybė daryti atmokėjimą neturi kreditas gavėjas daugiau sugebėti į.

Bet pasirašantysis kartu su kitais turi iš pradžių įrodyti, kad jie turi puikų kredito reitingą, turi pakankamas pajamas, kad pasielgtų su skola ir įrodytų, kad jų egzistuojanti skola nėra jau per aukšta, kad nusipelnytų kito. Tik jei šitos sąlygos yra patvirtintos, gali pasirašantysis kartu su kitais būti priimtas kaip dalis paraiškos negarantuotai asmeninei greitas kreditasi.

Mažesnės kreditas Sumos

Kitas pasirinkimas, gaudamas 10.000$ asmeninę paskolą iš tikrųjų padalo visą sumą į mažesnes sumas, ir ieškantis finansuojantis tame būde. Tai gali ketinti būti kūrybiška vadovavime terminų paskolų, ir net pirkime ar užmokesčio plane to, koks kreditas tikslas yra.

Pavyzdžiui, jei fondai turi užmokėti už kolegijos mokesčius, tai suformuotas užmokesčio planas su tam tikra kolegija galėjo būti sutartas. Galbūt, mažos kreditas gali dengti kiekvieną semestrą, kaip 2.000$, su balansu, grąžintu per vasaros lūžį. Tai gali privesti prie pritarimo nepaisant blogo kredito.

Bet būti atsargus. Šitos negarantuotos asmeninės kreditas yra paprastai didelis procentas, tokiu būdu mėnesinis atmokėjimas ant 2.000$ galėjo būti 750$. Tačiau, vieną kartą grąžintas, antros kreditas terminai yra geresni, ir paskui trečias yra geresnis vėl.

Šeima ar Kompanijos kreditas

Vienas iš mažesnių paskolų pranašumų yra, kad internetiniai skolintojai nedaro jokių kreditingumo patikrinimų. Tai reiškia, kad kredito reitingai neturi jokios dalies pritarimo procese. Bet 10.000$ asmeninei greitas kreditasi, šeima ir kompanijos kreditas yra labiau praktinės.

Šeimos kreditas yra privačios kreditas nuo šeimos narių, ir kaip toks keistis jų terminais. Daugeliu atvejų, nėra jokių palūkanų, apimtų, ar yra bent jau labai žemos palūkanos. Tai daro atmokėjimą daug įperkamesnį. Pritarimas nepaisant blogo kredito yra tikras – viskas, kas turi reikšmę, yra, kad šeimos narys gali leisti sau kreditas sumą.

Kompanijos kreditas yra padarytos darbdavių tarnautojui, ir todėl, kad jie yra pajamų šaltinis, kreditas atmokėjimas yra garantuotas. Negarantuotoms asmeninėms paskoloms, tai yra turbūt daugumos aiškaus įpjovimo pasirinkimo, ir dažnai įperkamiausia su žemomis palūkanų normomis, kurias įkraunama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044